Kopacz zapowiada wsparcie dla Warszawy przy naprawie mostu Łazienkowskiego

22.02.15

Premier Ewa Kopacz powiedziała, że "dołoży wszelkich starań", aby Warszawa otrzymała wsparcie potrzebne do naprawy mostu Łazienkowskiego. Dodała, że rozmawiała w tej sprawie z przedstawicielami kilku resortów, w tym finansów.

- Mamy piękne, polskie zwyczaje, ukształtowane przez wieki, które rzeczywiœcie mówiš o zachowaniu wigilijnego postu - mówi ks. Bogdan Bartołd, proboszcz katedry œw. Jana Chrzciciela w Warszawie. Rewolucja w zwyczajach. Ponad połowa Polaków jest gotowa w internecie płacić drożej za krajowe produkty. Jeśli zwlekasz z odbiorem lokalu od dewelopera, gdyż nie usunął usterek, nie musisz się obawiać, że zerwie z tobą umowę lub dokona jednostronnego odbioru mieszkaniaCzy poprawa sytuacji na rynku biur w Londynie oznacza też, że deweloperzy i w Polsce zaczną budować projekty, które wstrzymali? Z serwisu YouTube zniknšł kanał prowadzony przez Jacka Międlara. "Może skasowanie kanału było sygnałem Bożej Opatrznoœci" - pisze. Mecz Lecha Poznań z Lechiš Gdańsk zakończył się wynikiem 0:0.

Zdaniem naukowców znaleziono odpowiedŸ, czemu osoby czarnoskóre sš bardziej podatne na chorobę Alzheimera od białych.

Polacy sš sceptyczni w sprawie zakazu aborcji. Zastrzeżenia do projektu ustawy w tej sprawie ma także Sejm. Tysišce ton jedzenia trafi do organizacji pozarzšdowych ,a tek przekażš je potrzebujšcym.

Metoda walki z koronawirusem przyjęta przez Borisa Johnsona może oznaczać œmierć prawie 2 milionów Brytyjczyków. Opinie o jej skutecznoœci dzielš naukowców i pozostajš w sferze domysłów. W „Na karuzeli życia” Woody Allen pokazuje powikłane losy ludzkie, ale czy potrafi tym widza zainteresować? Kupując lub sprzedając mieszkanie, na ogół zwracamy się o pomoc do pośrednika. Trzeba jednak wiedzieć, jak z niej korzystaćW Warszawie najdroższe 
są mieszkania sprzed 
1960 roku oraz te wybudowane po 2000 roku. Najwięcej spektakularnych produktów na œwiatowe rynki wprowadziło japońskie Sony. I generalnie to właœnie Japończycy wdrożyli najpierw u siebie, a potem spopularyzowali w innych krajach œwiata, najwięcej wynalazków, które ułatwiły, umiliły, a często nawet ratowały życie. Bezpoœrednim powodem mojej woli walki z nienawiœciš jest œmierć męża – mówi Magdalena Adamowicz, kandydujšca do Parlamentu Europejskiego z listy Koalicji Europejskiej.

RSS

Gazprom stał się folwarkiem ludzi Putina

22.05.18

Największy bank Rosji przygotował raport miażdżšco krytyczny dla zagranicznych inwestycji gazowego koncernu. Wynika z niego, że Gazprom stał się prywatnym folwarkiem najbliższych ludzi prezydenta Władimira Putina.

RSS

Boris Johnson lekceważy życie Brytyjczyków

15.03.20

Metoda walki z koronawirusem przyjęta przez Borisa Johnsona może oznaczać œmierć prawie 2 milionów Brytyjczyków. Opinie o jej skutecznoœci dzielš naukowców i pozostajš w sferze domysłów.

RSS

To nie jest ciepła posadka

29.10.19

Trener drugoligowego Widzewa Marcin Kaczmarek przed œrodowym meczem z Legiš w Pucharze Polski.

RSS

Każdy system przegra z biedš

01.12.17

„Brat naszego Boga" Karola Wojtyły oraz „Tygrys tańczy dla Szu-Hin" wg Anny Œwirszczyńskiej to najnowsze premiery Teatru im. Osterwy.

RSS

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Francja: burzliwe powitanie mistrzów

22.05.13

Prawicowa opozycja domaga się dymisji ministra spraw wewnętrznych i prefekta Paryża. To reakcja na zamieszki wywołane przez pseudokibiców Paris St. Germain.

RSS

Trudno trafić w gust i kieszeń potencjalnego nabywcy

15.03.10

Właściciele mieszkań nadal czekają na klientów miesiącami, a nawet latami z powodu wywindowanych cen

RSS

Kiedy sprzedaż lokalu jest wolna od daniny

15.04.10

Osoba, która za pieniądze uzyskane ze sprzedaży mieszkania spłaca kredyt zaciągnięty wcześniej na jego zakup, korzysta ze zwolnienia z podatku

RSS

Zagraniczny dług Polski poniżej symbolicznego poziomu

08.01.19

Im mniej długu emitujemy na zagranicznych rynkach, tym mniej dla finansów państwa kosztowne jest osłabienie złotego. Rosnš szanse na podniesienie ratingu Polski.

RSS

Przedsiębiorca może brać udział w walnym zgromadzeniu

29.04.10

Firma, która prowadzi sklep w spółdzielni mieszkaniowej, ma prawo wglądu w jej dokumenty, może się też domagać odwołania prezesa czy remontu budynku

RSS

Smok konieczny do pokonania

08.09.19

Społeczeństwo roszczeniowe, gdzie żšdania wobec innych nie majš już żadnego ograniczenia, to dramat liberalizmu.

RSS

Zbudujemy polskie Pendolino

22.02.18

Kolej podejmuje współpracę z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju dla budowy innowacyjnych pocišgów. W œrodę InterCity podpisało z NCBiR list intencyjny w tej sprawie.

RSS

Zełenski: jestem gotow do rozmowy z Putinem

08.04.19

Faworyt ukraińskich wyborów prezydenckich przedstawił swojš wizję zakończenia wojny w Donbasie.

RSS

Nagroda im. Krzysztofa Krauzego dla Anny Jadowskiej

08.04.18

Gildia Reżyserów przyznała swojš dorocznš nagrodę. Po raz pierwszy odebrała jš kobieta – Anna Jadowska za film „Dzikie róże”.

RSS

„Rodzina na swoim” znowu ma wyższe limity cen

15.04.10

Jeśli znajdziesz w Warszawie mieszkanie w cenie do 8 tys. zł za mkw., do jego zakupu może się dołożyć państwo. Od drugiego kwartału br. w większości miast wzrastają bowiem limity w programie „Rodzina na swoim”

RSS

Rozwój współpracy i stosunków gospodarczych

22.03.19

W Polsce działa ponad 300 przedsiębiorstw z kapitałem japońskim zatrudniajšcych około 60 tys. osób.

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny