Względny spokój u złotówkowiczów

29.04.12

Banki nie chcą już pożyczać na mieszkanie we frankach szwajcarskich. Tylko dwa udzielą kredytu w CHF przy 30-proc. wkładzie własnym

Za cenę jednego metra mieszkania w Sopocie można kupić dwa metry w Poznaniu - wynika z raportu Szybko.pl i Expandera na temat rynku wtórnego Unijna agencja ds. zarzšdzania granicami Frontex poinformowała, że w minionych miesišcach spadła liczba Syryjczyków przybywajšcych na greckie wyspy w nadziei otrzymania azylu w Europie; wzrosła natomiast liczba Irakijczyków. Spotkanie słynnej i niezwykłej artystki Shirin Neshat z Krzysztofem Pastorem wywoła w sobotę baletowš „Burzę".Premier Mateusz Morawiecki zaplanował na jutro spotkanie, którego celem będzie "przyspieszenie działań na rzecz obrony dobrego imienia Polski". W pištek w Moskwie odbędš się pierwsze za rzšdów PiS polsko-rosyjskie konsultacje międzyrzšdowe. To sygnał, że nowe władze w Warszawie będš próbowały naprawić stosunki z Rosjš, zamrożone od wybuchu kryzysu na Ukrainie jesieniš 2013 r. Rozmowa z Bartoszem Turkiem ,analitykiem rynku nieruchomości, firma doradcza Home Broker

1 maja w Małopolsce zainaugurowany zostanie Otwarty Szlak Architektury Drewnianej. Do końca września będzie można zwiedzać 50, zazwyczaj zamkniętych obiektów takich jak kościoły, cerkwie, dzwonnice.

Wzrosty lub spadki cen, nadpodaż czy deficyt lokali, a także polityka kredytowa banków – to czynniki, na które zwracają uwagę zarówno klienci poszukujący własnego „M”, jak i zainteresowani bezpieczną lokatą kapitału inwestorzy. Obecne warunki rynkowe powinny nastrajać optymizmem – nadszedł dobry czas na życiowe decyzje. Policjanci z Sokółki ukarali kierowcę BMW 200 złotowym mandatem za to, że wiózł pasażera na masce samochodu. Drugi z mężczyzn też dostał taki sam mandat.

Czy mieszkanie zakładowe można wykupić w spółdzielni spłacając tylko dług czynszowy? Do Trybunału Konstytucyjnego trafiło pytanie prawne w tej sprawie Niemcy można dziś zaliczyć do nowoczesnych krajów przyjmuących imigrantów jak Szwecja czy USA, twierdzą eksperci. Nie omieszkali jednak zauważyć, że Niemcom brakuje ogólnej strategii w polityce imigracyjnej Atlas Estates: w planach mieszkania na Mokotowie i ŻoliborzuPolska pomoże Brytyjczykom ułożyć się z Uniš za pomoc w sporze z Brukselš – uzgodnili May i Morawiecki. Rzeszowska spółka szuka oszczędności na kosztach wynajmowanych biur i chce zbudować własną siedzibę na terenie Wilanów Office Park Władza zwierzchnia w naszym państwie należy do narodu, dlatego uważam, że prawo powinno być tworzone z obywatelami i dla obywateli - powiedział prezydent Andrzej Duda w noworocznym orędziu. - Życzę, byœmy w coraz większym stopniu stawali się wspólnotš - dodał.

RSS

Agencja nie zmusi do odsprzedania działki

22.03.10

Agencja Nieruchomości Rolnych nie będzie mogła odkupić gruntów, które już raz sprzedała. Taki wyrok zapadł w Trybunale Konstytucyjnym

RSS

Droższe płytki, farby i lakiery

29.04.12

Ceny chemii budowlanej idą w górę. Drożeją też płytki ceramiczne i silikatowe materiały ścienne

RSS

Między interesem ekologów a dewelopera

29.03.10

Po siedmiu godzinach walki o ochronę Jeziorka Czerniakowskiego stołeczni radni zasłużyli na brawa ekologów i wściekłość dewelopera

RSS

Deweloperzy bardziej aktywni

29.04.14

Rośnie liczba rozpoczynanych osiedli. Inwestorzy dostają także coraz więcej pozwoleń na budowę.

RSS

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Co nowego w ofercie kredytowej banków

08.05.10

Zobacz szczegółową ofertę kredytów na budowę lub zakup mieszkania i domu

RSS

Senat za zniesieniem stanu wyjštkowego. Trump mówi "weto!"

15.03.19

Amerykańscy senatorowie zagłosowali za zniesieniem stanu wyjštkowego. Prezydent Donald Trump zapowiedział weto.

RSS

Piloci Ryanaira jednak zastrajkujš w pištek

22.12.17

PrzewoŸnikowi „przykro z powodu niepotrzebnego strajku”. Pasażerowie muszš szykować się na opóŸnienia.

RSS

Komisja Nadzoru Finansowego pod własnym nadzorem

29.03.19

Nowy departament compliance będzie czuwał nad przestrzeganiem prawa - wielkie zmiany w Komisji.

RSS

Sprawdź licencję i uważnie czytaj umowę

08.03.10

Kupując lub sprzedając mieszkanie, na ogół zwracamy się o pomoc do pośrednika. Trzeba jednak wiedzieć, jak z niej korzystać

RSS

Boeing zachwycił wynikami i planami na 2019

01.02.19

Boeing wypracował w IV kwartale wyniki lepsze do oczekiwań i zapowiedział dalszš poprawę w tym roku, wywołujšc entuzjazm inwestorów na Wall Street. Akcje zyskały 6,25 proc.

RSS

Nowe oszustwo „na 1 euro”. Mogš wyczyœcić nam konto

01.12.19

Ogromnie atrakcyjna oferta handlowa w sieci może być dziełem oszustów. Nie doœć, że stracimy pienišdze za zapłacony, lecz nieotrzymany towar. Przestępcy wyczyszczš nam konto.

RSS

Geodeta szybciej zaplanuje drogę bądź stadion

29.03.10

Szykują się zmiany w formalnościach geodezyjnych i kartograficznych. Projektanci od razu otrzymają mapy niezbędne do przygotowywania budowy

RSS

Bitwa na zapisy, czyli trudne życie najemcy

29.04.12

Jak często można podwyższać czynsz za lokal użytkowy? Kiedy można wypowiedzieć umowę zawartą na czas oznaczony?

RSS

Kredytowe promocje raczej tylko dla etatowca

29.04.10

Banki ruszyły z atrakcyjną ofertą kredytów mieszkaniowych. Wiele osób prowadzących działalność gospodarczą nie ma jednak szans na pożyczkę

RSS

Galeria Echo w Kielcach już działa

29.04.12

300 sklepów i punktów usługowych znalazło się w Galerii Echo. Całkowita powierzchnia obiektu to 159 tys. mkw.

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny