Działki najbardziej staniały w Warszawie

29.04.10

Sprzedający działki budowlane w największych polskich miastach nie obniżyli cen ofertowych w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Wyraźny jest natomiast spadek cen w stosunku do I kwartału 2009.

Mieszkania kupowane w ramach „Rodziny na swoim” będą miały niższe limity cen już od drugiego kwartału – przewidują analitycy. Czy rzeczywiście osoby chcące skorzystać z dopłat do kredytów będą musiały szukać tańszych ofert? Pomocnik Ruchu Chorzów, szczecinianin Patryk Lipski zdobył dwie bramki na wagę trzech punktów dla Œlšzaków w meczu kończšcym 26. kolejkę ekstraklasy. Pogoń przegrała z Ruchem 2:3. Metoda walki z koronawirusem przyjęta przez Borisa Johnsona może oznaczać œmierć prawie 2 milionów Brytyjczyków. Opinie o jej skutecznoœci dzielš naukowców i pozostajš w sferze domysłów.Sšdzę, że nasze kraje będš nadal zacieœniać współpracę w wielu dziedzinach: polityce, gospodarce czy kulturze – mówi Tsukasa Kawada, ambasador Japonii w Polsce. Interwencje mieszkańców, którym trudno wyjść z bloku z powodu zaparkowanych tuż pod klatką samochodów, przestaną być wołaniem na puszczy Volvo rozszerza gamę silników w modelu XC90 o dwie wersje benzynowe z miękkš hybrydš o mocy 250 i 310 KM.

Sš sytuacje, które uzasadniajš nietypowe rozwišzania.

Kupujący dom, mieszkanie lub działkę ma o nabytku poinformować organ podatkowy, na terenie którego owa nieruchomość się znajduje To już ostatnie chwile na dopłaty do rat kredytu na starych zasadach. Ile musi zarabiać rodzina, aby pożyczyć 200 tys. zł?

Klient, który zadłużył się w Polbanku, chciał zmienić dwa warunki umowy. Bank wprowadził zmiany osobnymi aneksami. Za każdy zażądał 500 zł opłaty Firma założona w 2003 roku ma powody do zadowolenia. Z linii produkcyjnej zjechała milionowa Tesla. Elon Musk na twitterze opublikował post, na którym widać czerwony Model Y wraz z zespołem odpowiedzialnym za jego montaż. - Wyborcy głosowali na kogoœ innego niż polityk, którym się okazał Andrzej Duda – mówi poseł Platformy Robert TyszkiewiczChoć nadal największą popularnością cieszą się kredyty udzielane w złotym, ostatnio widać większe zainteresowanie kredytami we franku szwajcarskim W latach 2010 – 2011 zainwestować w nieruchomości planuje 6,5 proc. polskich rodzin – wyliczają analitycy z ASM-Centrum Badań i Analiz Rynku. Ceny budynków jednorodzinnych w ciągu roku spadły średnio o 5 – 6 proc. i obniżą się jeszcze o 2 – 3 proc.

RSS

George Soros. Niełatwe poczštki miliardera

01.10.17

Młody Soros podejmował się najróżniejszych zajęć – pracował na farmie, jako kelner, był portierem nocnym na kolei czy ratownikiem na mało uczęszczanym basenie. Wykonujšc dwie ostatnie prace studiował dzieła klasyków ekonomii, takich jak Adam Smith czy David Ricardo.

RSS

Œwiatowe marki wejdš do Europejskiego w Warszawie

22.06.18

Zainteresowanie powierzchniš komercyjnš, a zwłaszcza butikowš, przeszło nasze najœmielsze oczekiwania - mówi Julien Barbotin-Larrieu, prezes spółki H.E.S.A.

RSS

Placówki całodobowe będš czynne od 8.00 do 20.00

15.03.20

Poczta Polska informuje, że wprowadza zmiany w œwiadczonych usługach. Spółka jest w stałym kontakcie z Głównym Inspektorem Sanitarnym i innymi służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo Polaków.

RSS

Pilecki nie trafi do szkół

29.03.16

MEN odmawia umieszczenia raportu Witolda Pileckiego na liœcie lektur.

RSS

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Działki trudno sprzedać

15.03.10

Z barometru „Rz” wynika, że w ciągu minionego roku ceny wywoławcze terenów pod indywidualną zabudowę spadły zaledwie o 6 procent

RSS

CIT. Wyniki gigantów mogš być mylšce

22.05.18

Zerowy lub niski podatek inwestorów w strefach ekonomicznych to efekt umowy społecznej, a niekoniecznie oszustw.

RSS

Nieoficjalnie: USA ogłoszš zawieszenie traktatu INF

01.02.19

Stany Zjednoczone ogłoszš zawieszenie układu INF ("Układ o całkowitej likwidacji pocisków rakietowych poœredniego zasięgu"), co rozpocznie szeœciomiesięczny okres wypowiedzenia układu, który może doprowadzić do wycofania się USA z tego traktatu, zawartego w 1987 roku z ZSRR - informuje Reuters.

RSS

Dom za trzy złote, czyli wielki krach w Ameryce

15.03.10

Niemal 11 mln Amerykanów jest dziś winnych bankom więcej, niż wartość domów, na które wzięli kredyty. Ceny się załamały. Najtańsze domy są za dolara

RSS

Pod koniec roku ceny mieszkań wzrosną

15.09.14

Pod koniec roku ceny nowych lokali mogą wzrosnąć o ok. 5 proc. Budowlanka narzeka na coraz trudniejszy dostęp do kredytu na inwestycje mieszkaniowe; korzysta z innych źródeł finansowania, w tym m.in. z obligacji.

RSS

Na beatyfikację Ulmów musimy poczekać

29.01.16

Rozmowa z biskupem Stanisławem Jamrozkiem, diecezjalnym postulatorem procesu beatyfikacyjnego Ulmów z Markowej.

RSS

Jak odbierać mieszkanie i zgłaszać usterki

15.03.10

Jeśli zwlekasz z odbiorem lokalu od dewelopera, gdyż nie usunął usterek, nie musisz się obawiać, że zerwie z tobą umowę lub dokona jednostronnego odbioru mieszkania

RSS

Podwójny zysk dla pracownika to skuteczna motywacja!

29.10.12

Skorzystaj z Kuponów Podarunkowych i Karty Podarunkowej Sodexo. Daj pracownikom swobodę wyboru podczas świątecznych zakupów i zniżki nawet do 50% w sieci Partnerów Sodexo – zapamiętają to na długo.

RSS

Klienci deweloperów poczekają na ustawę

29.04.12

Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna zablokował projekt ustawy, która ma chronić klientów firm deweloperskich przed utratą pieniędzy – podała „Gazeta Wyborcza".

RSS

Nagroda Banku Zachodniego WBK - Maciej Gillert

15.04.16

Adam Nawałka, selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej, podczas œwiętowania przez piłkarzy awansu na Euro 2016.

RSS

Ile trzeba czekać na klienta

15.04.10

Sprzedaż używanego mieszkania zajmowała w dużym mieście w ciągu ostatnich 12 miesięcy przeciętnie 114 dni – wynika z analiz Home Broker

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny