Wybory na Ukrainie: By cud sankcji nie przeminął

29.03.19

Od wyniku wyborów zależy wizerunek Ukrainy. Jeśli się pogorszy, do akcji przystąpią unijni zwolennicy „normalizacji” stosunków z Kremlem.

Nie można uzależniać prawa do odliczenia od podstawy opodatkowania faktycznie poniesionych wydatków na spłatę odsetek od kredytu na sfinansowanie inwestycji mieszkaniowej od uzyskania pozwolenia na użytkowanie budynku Rozwarstwienie dochodowe w Polsce jest większe, niż pokazują dane Głównego Urzędu Statystycznego. Czy jest większe niż w innych krajach Unii Europejskiej? Czy jest niepokojące? Raczej nie. Na targach portalu Tabelaofert.pl, które odbęd± się 10 i 11 kwietnia, ostatnie lokale w inwestycjach będzie można kupić taniej – zachęcaj± organizatorzyZamknięto większość budynków publicznych, które miały służyć jako lokale do głosowania w kontestowanym przez rząd centralny w Madrycie referendum w sprawie niepodległości Katalonii - poinformowało hiszpańskie ministerstwo spraw wewnętrznych. Do końca tego roku deweloperzy otworz± więcej dużych obiektów handlowych niż rok wcze¶niej. Buduj± w mniejszych miastach i bardziej ostrożnie niż przed kryzysem Operator dmucha na zimne w gorące dni. Czy klimatyzatory mogą zabrać prąd fabrykom?

Mike Tyson jako promotor Powstania Warszawskiego to fatalny pomysł – twierdzi Łukasz Warzecha.

Najwięcej osiedli, które s± w sprzedaży w stolicy, znajdziemy na Mokotowie. Je¶li jednak chodzi o liczbę lokali, to w statystykach przoduje Wilanów. Natomiast najwięcej gotowych mieszkań mamy na Targówku Jerzy D., który w grudniu ub. roku próbował uszkodzić obraz Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze, był w chwili popełnienia tego czynu niepoczytalny - orzekli biegli

Brak obowiązku posiadania przy sobie potwierdzenia ubezpieczenia OC może spowodować utrudnienia dla kierowców. - PiS oszukał Polaków, pokazując twarze, które dzisiaj nie mają wpływu na cokolwiek - ocenił w TVN24 lider .Nowoczesnej Ryszard Petru. Premier Węgier Viktor Orban odrzuca plan przesiedlenia uchodźców z Turcji do Unii Europejskiej - poinformował wieczorem rzecznik premiera Zoltan Kovacs. Wcześniej podczas szczytu UE-Turcja Ankara złożyła propozycję relokacji uchodźców do Europy.Pięcioletni Dawid nie żyje. To było zabójstwo – twierdzi prokuratura i pod tym kątem prowadzi śledztwo. Dziesięć dni bronił się Lwów we wrześniu 1939 r., najpierw przed Niemcami, a potem i Sowietami. Fundacja Joachima Lelewela chce o tym zrobić film. Za metr apartamentu w stolicy trzeba zapłacić od 9 do 24 tysięcy złotych

RSS

Nowa fala migracji zalewa Wielką Brytanię

01.04.19

Trzy lata temu Brytyjczycy postanowili wyjść z Unii, aby odzyskać kontrolę nad granicami. Mimo to liczba przyjezdnych bije rekordy. Teraz do drzwi pukają Azjaci i Afrykanie.

RSS

Bp Pieronek: Smród faszyzmu nas kiedyś podusi

29.01.18

Mówienie, że ekstremiści to margines, jest przyzwoleniem na to, żeby ten margines stawał się coraz większy – mówi biskup Tadeusz Pieronek.

RSS

Auta na minuty pojadą na prąd

22.02.18

W polskiej branży car sharingu przybywa operatorów, którzy chcą postawić na auta elektryczne.

RSS

Tajemnice ministra Błaszczaka

01.03.19

Szef resortu obrony narodowej Mariusz Błaszczak utajnia szczegóły na temat planowanych zakupów dla wojska, aby nikt nie mógł go rozliczyć z obietnic. To działanie na krótką metę.

RSS

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, maj±cy na celu podtrzymywanie zgodno¶ci naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijaj± się w okoliczno¶ciach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które maj± możliwo¶ć w nim egzystować. Będ±c wła¶cicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiaj± np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewno¶ci± będ± służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierz±tka domowe, których na nieszczę¶cie nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc je¶li zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealn± propozycj±. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mog± być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniaj±ce w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze s± odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresuj±. Ostatnim rodzajem s± publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mog± zachęcić odwiedzaj±cych do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich czę¶ć wykonana została ze szkła, jednakże istniej± również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby która¶ ¶cianka była przeĽroczysta, by¶my mogli ogl±dać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływaj± na powierzchni.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzaj± się nam wesela na które przyjeżdża wielu go¶ci z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych go¶ci. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okoliczno¶ciowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwo¶ć noclegi dla go¶ci z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizuj±cych wesele jak też dla go¶ci i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówi±c sali weselnej, kład± się oni spać, zreszt± też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz czę¶ciej zdarzaj± się wesela na w których bior± udział go¶cie z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Je¶li jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyj¶cie dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robi±c przy okazji problemu innym. Problem który w innych okoliczno¶ciach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocz±ć. Jest to do¶ć oczywiste wyj¶cie jednak często spotykałem się z innym rozwi±zaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Je¶li jednak kto¶ planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzoz±.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych wła¶nie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi ¶wiadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mog± liczyć na terminowo¶ć i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wył±cznie kierowców posiadaj±cych odpowiednie kompetencje zawodowe i do¶wiadczenie. Jednocze¶nie s± to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk s± w idealnym stanie technicznym i zapewniaj± podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane s± na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystaj± zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofert±. busy Słupsk to rozwi±zanie dla każdego.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisuj± wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczę¶ciej okre¶la: udĽwig, wysoko¶ć podnoszenia, rodzaj paliwa (najczę¶ciej jest to diesel b±dĽ benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleĽć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizuj±cych się w różnych typach podno¶ników oraz firm oferuj±cych na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmuj± się nierzadko dystrybucj± szerokiego asortymentu czę¶ci tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które s± wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalaj±cych jednocze¶nie zapewnić gwarancje wysokiej jako¶ci i bezpieczeństwa. Możliwo¶ci technologiczne, które ci±gle rozwijaj± się w branży stolarki aluminiowej pozwalaj± stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwało¶ć oraz jako¶ć.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz do¶ć topornych, zagracaj±cych miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wygl±du kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy co¶ gotujesz? Jest rozwi±zanie. Je¶li interesuje cię wszystko, co wymienili¶my, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalaj± schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie do¶ć, że jest to estetyczne rozwi±zanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwi±żesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafi± być oszczędno¶ci± miejsca. Nie wszyscy maj± w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczę¶cie żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleĽć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukaj±c w Słupsku, jedn± z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukaj±c producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Incydent w Watykanie. Papież mocno pociągnięty za rękę

01.01.20

Papież został chwycony i mocno pociągnięty za rękę, gdy szedł przez na plac Świętego Piotra. Franciszek oderwał rękę z wyraźnym oburzeniem.

RSS

Nie przybędzie opodatkowanych budowli

08.05.10

Czy urz±dzenia wewn±trz budynku mog± być uznane za budowlę? Taki pomysł mieli twórcy nowelizacji prawa budowlanego. Na szczę¶cie nieudany

RSS

Mieszkaniowe zakupy Polaków w 2009 r.

08.03.10

Największym marzeniem Polaków pozostaje własny dom, ale coraz czę¶ciej wybieraj± nowe mieszkanie od dewelopera - wynika z raportu firmy Nowy Adres

RSS

Debata: Czy internet zagraża współczesnej demokracji?

29.03.19

Czy internet stwarza zagrożenie dla demokracji, jaką znamy?

RSS

Płot do wspólnego użytku

08.03.10

Nawet jeżeli tylko my zapłacimy za postawienie płotu czy innego ogrodzenia, prawo do korzystania z niego ma także s±siad

RSS

Tusk: Nie ma porozumienia z Wielką Brytanią

01.02.16

Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk powiedział po wieczornym spotkaniu z brytyjskim premierem Davidem Cameronem, że obie strony nie osiągnęły porozumienia w negocjacjach dotyczących reformy Unii Europejskiej.

RSS

Zabezpieczono dokumenty z domu Jaruzelskiego

01.03.16

Prokuratorzy IPN weszli do domu gen. Wojciecha Jaruzelskiego w asyście policji. W wyniku czynności procesowych prokurator IPN zabezpieczył 17 pakietów dokumentów - poinformowała rzeczniczka Instytutu Agnieszka Sopińska-Jaremczak.

RSS

Mistrzostwa w Gwangju: Polskich medali raczej nie będzie

22.07.19

Mistrzostwa świata w Gwangju to ostatnia wielka rywalizacja przed igrzyskami w Tokio. Cel sporej reprezentacji Polski to kwalifikacje olimpijskie sztafet i finały indywidualne.

RSS

Smart city, czyli nowoczesne miasto szczęśliwych ludzi

01.03.18

Stworzenie środowiska przyjaznego do życia i pracy dla mieszkańców to cel, który powinien przyświecać włodarzom rozrastających się aglomeracji. Narzędziem są inteligentne rozwiązania.

RSS

M od dewelopera - stawki ofertowe nie spadaj±

29.03.10

¦rednia cena mieszkań na rynku pierwotnym w kraju wynosi ok. 7,1 tys. zł za mkw.

RSS

Portugalia: ceny domów absurdalnie rosn±, winne złote wizy

22.02.14

Złote wizy przyczyn± spekulacji na portugalskim rynku nieruchomo¶ci. Za luksusowe domy przepłacaj± przede wszystkim Chińczycy.

RSS

Informacje


ksi±żka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, ksi±żka telefoniczna - możliwo¶ć dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawieraj±ca firmy i osoby prywatne. Nasza ksi±żka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem cało¶ciowym, czyli zawieraj±cym wszystkie 16 województw.


Menu witryny