Dwoje sędziów wykluczonych z "Iustitii"

22.04.18

W ostatnich dniach Stowarzyszenie Sędziów Polskich "Iustitia" wykluczyło ze swoich szeregów sędziów Martę Łobodzińską oraz Jędrzeja Kondka.

Europejski Fundusz Hipoteczny chce mocniej wej¶ć w rynek powierzchni biurowych. Portfel spółki, w którym do tej pory znajdowały się głownie hotele, maj± zasilić również obiekty biurowe. Na salonie samochodowym IAA we Frankfurcie Michelin zaprezentuje zupełnie nową oponę: elastyczną, trwałą i pozbawioną powietrza. Ponad 100 tys. pstrągów potokowych wpuszczono do pięciu rzek w regionie wałbrzyskim.Coraz czę¶ciej osoby, które wykupiły lokale na własno¶ć, decyduj± się na założenie wspólnoty mieszkaniowej i wyj¶cie ze spółdzielni Spółka z grupy firmy deweloperskiej Echo Investment zawarła przedwstępn± umowę nabycia nieruchomo¶ci w Warszawie za 70 mln zł netto, poinformowała spółka w komunikacie Sprzedaż używanego mieszkania zajmowała w dużym mie¶cie w ci±gu ostatnich 12 miesięcy przeciętnie 114 dni – wynika z analiz Home Broker

Amazon zablokował sprzedaż ponad miliona specyfików, których sprzedawcy zapewniali, że chronią one przed koronawirusem, a nawet je leczą. Platforma zdecydowała się też zablokować sprzedaż towarów, których ceny zostały mocno zawyżone po wybuchu epidemii wirusa.

Część mieszkańców kuli ziemskiej powitała już nowy, 2019 rok. W jedynym sobotnim meczu grupy mistrzowskiej Lechia pokonała Ruch Chorzów 2:1.

Prezydent w orędziu noworocznym podkreślił, że nadchodzący rok wyborczy to dobra okazja do merytorycznej rozmowy o przyszłości kraju. Jak ustalić warto¶ć pocz±tkow± nieruchomo¶ci, gdy jest kilku współwła¶cicieli, i jak liczyć podatek od wynajmu? Sytuacja komplikuje się, gdy ich udziały w nieruchomo¶ci s± równe, a zapłacona cena – nie W Parlamencie Europejskim trwa dyskusja nad wprowadzeniem podatku od mięsa. Pomysł ten ostro skrytykował były minister rolnictwa w rządzie PiS Krzysztof Jurgiel.Coraz wyższe ceny nieruchomości doprowadziły do spadku popytu wśród inwestorów - wynika z analiz sieciowej agencji Metrohouse. W stolicy sprzedaj±cy używane mieszkania czekaj± na klienta ponad sto dni. Szybciej zjawi się on we Wrocławiu Jeden z najsłynniejszych artystów świata cieszący się też opinią mężczyzny, któremu kobiety nie odmawiały. Pablo Picasso deklarował w sztuce i w życiu: „chcę tworzyć coś oryginalnego”.

RSS

"Niedobry moment na wotum nieufności dla Szydło i Rafalskiej"

01.05.18

- Najpierw rozwiązanie problemu osób protestujących, później rozliczanie polityczne i wnioski polityczne - ocenił Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego, komentując wniosek o wotum nieufności wobec wicepremier Beaty Szydło oraz minister Elżbiety Rafalskiej, złożony przez Platformę Obywatelską.

RSS

Jak rozliczyć się z fiskusem, gdy jest kilku współwła¶cicieli i wynajmuj±cych

08.03.10

Jak ustalić warto¶ć pocz±tkow± nieruchomo¶ci, gdy jest kilku współwła¶cicieli, i jak liczyć podatek od wynajmu? Sytuacja komplikuje się, gdy ich udziały w nieruchomo¶ci s± równe, a zapłacona cena – nie

RSS

Mniej za dom w Brazylii

22.10.15

Brazylijskie nieruchomo¶ci staniały w skali roku o ponad 5,6 proc.

RSS

Wojska Obrony Terytorialnej mają własną szkołę

08.06.19

W Toruniu ruszyło Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej.

RSS

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz do¶ć topornych, zagracaj±cych miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wygl±du kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy co¶ gotujesz? Jest rozwi±zanie. Je¶li interesuje cię wszystko, co wymienili¶my, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalaj± schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie do¶ć, że jest to estetyczne rozwi±zanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwi±żesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafi± być oszczędno¶ci± miejsca. Nie wszyscy maj± w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczę¶cie żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleĽć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukaj±c w Słupsku, jedn± z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukaj±c producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych wła¶nie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi ¶wiadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mog± liczyć na terminowo¶ć i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wył±cznie kierowców posiadaj±cych odpowiednie kompetencje zawodowe i do¶wiadczenie. Jednocze¶nie s± to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk s± w idealnym stanie technicznym i zapewniaj± podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane s± na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystaj± zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofert±. busy Słupsk to rozwi±zanie dla każdego.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, maj±cy na celu podtrzymywanie zgodno¶ci naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijaj± się w okoliczno¶ciach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które maj± możliwo¶ć w nim egzystować. Będ±c wła¶cicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiaj± np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewno¶ci± będ± służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierz±tka domowe, których na nieszczę¶cie nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc je¶li zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealn± propozycj±. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mog± być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniaj±ce w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze s± odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresuj±. Ostatnim rodzajem s± publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mog± zachęcić odwiedzaj±cych do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich czę¶ć wykonana została ze szkła, jednakże istniej± również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby która¶ ¶cianka była przeĽroczysta, by¶my mogli ogl±dać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływaj± na powierzchni.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzaj± się nam wesela na które przyjeżdża wielu go¶ci z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych go¶ci. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okoliczno¶ciowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwo¶ć noclegi dla go¶ci z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizuj±cych wesele jak też dla go¶ci i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówi±c sali weselnej, kład± się oni spać, zreszt± też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz czę¶ciej zdarzaj± się wesela na w których bior± udział go¶cie z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Je¶li jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyj¶cie dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robi±c przy okazji problemu innym. Problem który w innych okoliczno¶ciach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocz±ć. Jest to do¶ć oczywiste wyj¶cie jednak często spotykałem się z innym rozwi±zaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Je¶li jednak kto¶ planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzoz±.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które s± wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalaj±cych jednocze¶nie zapewnić gwarancje wysokiej jako¶ci i bezpieczeństwa. Możliwo¶ci technologiczne, które ci±gle rozwijaj± się w branży stolarki aluminiowej pozwalaj± stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwało¶ć oraz jako¶ć.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisuj± wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczę¶ciej okre¶la: udĽwig, wysoko¶ć podnoszenia, rodzaj paliwa (najczę¶ciej jest to diesel b±dĽ benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleĽć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizuj±cych się w różnych typach podno¶ników oraz firm oferuj±cych na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmuj± się nierzadko dystrybucj± szerokiego asortymentu czę¶ci tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Jeden dom, a kilka warunków, żeby nie płacić

29.04.10

Jednych obowi±zuje jeszcze ulga meldunkowa, drugich – warunek, by pieni±dze ze sprzedaży domu czy mieszkania przeznaczyć na cele mieszkaniowe. Ale s± i tacy, którzy musz± dzi¶ spełnić oba warunki naraz

RSS

Lenin nie dĽwignie handlu

15.01.13

Po Leninie, Che Guevarze przyjdzie czas na Hitlera? Polscy klienci nie chc± takich reklam. I odnosz± sukcesy.

RSS

Za mało miejsca w portfelu? Za dużo kart?

22.01.14

Zamów Motokartę Kredytow± Citibank i zapomnij o tradycyjnych kartach…

RSS

¦ledztwo w sprawie przetargu na system elektroniczny dla resortu sprawiedliwo¶ci

29.07.13

Prokuratura zbada, czy urzędnicy Ministerstwa Sprawiedliwo¶ci przekroczyli uprawnienia, b±dĽ nie dopełnili obowi±zków przy przetargu na budowę systemu usług elektronicznych dla resortu - powiedział Dariusz ¦lepokura, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie

RSS

Rządowe strony po nowemu

01.03.16

Gabinet Beaty Szydło chce ujednolicić rządowe strony WWW. Znajdą się pod jednym adresem i zostaną połączone z serwisem obywatel.gov.pl.

RSS

Krzysztof Jurgiel: podatek od mięsa jest szkodliwy

08.02.20

W Parlamencie Europejskim trwa dyskusja nad wprowadzeniem podatku od mięsa. Pomysł ten ostro skrytykował były minister rolnictwa w rządzie PiS Krzysztof Jurgiel.

RSS

Wysokość płacy nie może zależeć od płci

08.03.20

Jeśli luka w zarobkach między mężczyznami a kobietami jest znacząca, firma powinna podjąć działania naprawcze – wynika z projektu ustawy przygotowanego przez Stowarzyszenie Kongres Kobiet.

RSS

Pieniądze prane dwa razy częściej

08.04.16

Do legalizowania zysków przestępcy coraz częściej wykorzystują firmy z zagranicy.

RSS

PKO Ekstraklasa: koszmarna postawa Piasta, gliwiczanie rozbici przez Śląsk Wrocław

01.12.19

Śląsk Wrocław rozbił na wyjeździe Piasta Gliwice 3:0 w meczu 17. kolejki PKO Ekstraklasy - podaje Onet, Dzięki wygranej, podopieczni Vitezslava Lavicki objęli przodownictwo w ligowej tabeli.

RSS

Będzie droga ekspresowa, a budynki wyburz±

08.04.10

Wyrok Naczelnego S±du Administracyjnego umożliwi rozpoczęcie budowy zasadniczego odcinka południowej obwodnicy Warszawy

RSS

Włochy: Czy lokalne władze będą respektować blokadę?

08.03.20

Premier Giuseppe Conte wprowadził w niedzielę blokadę północnej części kraju. Ale czy lokalne władze będą respektować to zarządzenie?

RSS

Informacje


ksi±żka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, ksi±żka telefoniczna - możliwo¶ć dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawieraj±ca firmy i osoby prywatne. Nasza ksi±żka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem cało¶ciowym, czyli zawieraj±cym wszystkie 16 województw.


Menu witryny