Seksafera w PZKol.: Skandal trwa, sponsorzy uciekają

29.11.17

Minister sportu zapowiedział, że nie zrobi kroku w tył, a kolejny sponsor zawiesił współpracę z Polskim Związkiem Kolarskim.

Rada miejska Helsinek zdecydowała w czwartek, że nielegalni imigranci i inne osoby niemające prawa do ubezpieczenia będą mieć dostęp do większego zakresu usług medycznych świadczonych przez stołeczne placówki. Powstaje pierwszy na świecie molekularny robot zdolny do tworzenia cząsteczek. Amerykański bank Morgan Stanley stracił 5,4 mld dolarów na inwestowaniu w nieruchomo¶ci, w tym w siedzibę Europejskiego Banku Centralnego we FrankfurcieW wieku 75 lat zmarła w Krakowie profesor Maria Dzielska. Dla wielu, także dla piszącego te słowa, po prostu „droga pani Maria". Miałem honor znać ją przez niemal całe dorosłe życie, więc formuła „odszedł wybitny naukowiec" nie może mi się jakoś przecisnąć przez usta. Ale zarazem musi, bo przecież w swojej dziedzinie była kimś absolutnie wyjątkowym. Jeżeli firma remontuj±ca mieszkanie opóĽnia się z wykonaniem prac tak bardzo, że niemożliwe jest, żeby zdołała je ukończyć w umówionym czasie, możesz odst±pić od umowy i powstrzymać się z wypłat± wynagrodzenia Wrocławska policja zatrzymała 37-letniego mężczyznę, który miał przy sobie 50 porcji marihuany. Funkcjonariuszom tłumaczył, że jest to jego "źródło energii".

Miesiąc przed końcem swojej kadencji niezmienny przywódca Czeczenii powiedział, że jest gotów podać się do dymisji.

Cudzoziemcy rzadko kupuj± dzi¶ mieszkania w Polsce Badanie przeprowadzone przez kalifornijski Uniwersytet Chapmana wykazało, że spośród osób heteroseksualnych, biseksualnych i homoseksualnych, największą częstotliwością osiągania orgazmu mogą się pochwalić partnerzy tej samej płci.

Rozstawiona z numerem pierwszym Amerykanka Serena Williams przegrała z Rosjanką Swietłaną Kuzniecową (nr 15) 7:6 (7-3), 1:6, 2:6 w 1/8 finału tenisowego turnieju WTA rangi Premier na twardych kortach w Miami (pula nagród 6,13 mln dolarów). WskaĽniki barometru hipotecznego uległy w mijaj±cym miesi±cu niewielkim zmianom. Do Sejmu wpłynął w poniedziałek poselski projekt ustawy medialnej. Nowelizacja ustawy o radiofonii i telewizji była zapowiadana przez Prawo i Sprawiedliwość jeszcze w kampanii wyborczej.Nie będzie dublowania danych. Skarbówce wystarczy Jednolity Plik Kontrolny, czyli składana przez firmy ewidencja elektroniczna. Papierowe formularze odejdą do lamusa. UE musi naśladować Polskę i USA, aby uzdrowić gospodarkę – uważa Kevin Hassett, szef doradców ekonomicznych Trumpa. Brak obowiązku posiadania przy sobie potwierdzenia ubezpieczenia OC może spowodować utrudnienia dla kierowców.

RSS

Radioaktywne materiały w rękach złodziei

01.03.16

Władze Meksyku ogłosiły alarm w związku z kradzieżą samochodu przewożącego radioaktywne materiały.

RSS

Narciarze musieli nocować w Alpach. Cztery osoby nie żyją

01.05.18

Czterech narciarzy zginęło, a pięciu jest w ciężkim stanie, po tym jak zła pogoda zmusiła ich do spędzenia nocy pod gołym niebem w szwajcarskich Alpach - poinformowała lokalna policja.

RSS

Przyciągają inwestycje

29.02.16

Polskie miasta z wysoką oceną atrakcyjności dla zagranicznych firm.

RSS

Zimny hołd dla „Łowców androidów”

08.10.17

„Blade Runner 2049" jest godną oryginału kontynuacją, audiowizualną ucztą pełną nawiązań do kultowego filmu Ridleya Scotta. Jednak nie ma w nim aktorskich kreacji i choć jednej sceny tak przejmującej jak monolog umierającego androida w deszczu w wersji sprzed 35 lat.

RSS

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz do¶ć topornych, zagracaj±cych miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wygl±du kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy co¶ gotujesz? Jest rozwi±zanie. Je¶li interesuje cię wszystko, co wymienili¶my, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalaj± schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie do¶ć, że jest to estetyczne rozwi±zanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwi±żesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafi± być oszczędno¶ci± miejsca. Nie wszyscy maj± w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczę¶cie żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleĽć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukaj±c w Słupsku, jedn± z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukaj±c producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które s± wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalaj±cych jednocze¶nie zapewnić gwarancje wysokiej jako¶ci i bezpieczeństwa. Możliwo¶ci technologiczne, które ci±gle rozwijaj± się w branży stolarki aluminiowej pozwalaj± stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwało¶ć oraz jako¶ć.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisuj± wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczę¶ciej okre¶la: udĽwig, wysoko¶ć podnoszenia, rodzaj paliwa (najczę¶ciej jest to diesel b±dĽ benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleĽć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizuj±cych się w różnych typach podno¶ników oraz firm oferuj±cych na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmuj± się nierzadko dystrybucj± szerokiego asortymentu czę¶ci tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, maj±cy na celu podtrzymywanie zgodno¶ci naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijaj± się w okoliczno¶ciach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które maj± możliwo¶ć w nim egzystować. Będ±c wła¶cicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiaj± np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewno¶ci± będ± służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierz±tka domowe, których na nieszczę¶cie nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc je¶li zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealn± propozycj±. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mog± być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniaj±ce w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze s± odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresuj±. Ostatnim rodzajem s± publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mog± zachęcić odwiedzaj±cych do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich czę¶ć wykonana została ze szkła, jednakże istniej± również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby która¶ ¶cianka była przeĽroczysta, by¶my mogli ogl±dać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływaj± na powierzchni.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzaj± się nam wesela na które przyjeżdża wielu go¶ci z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych go¶ci. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okoliczno¶ciowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwo¶ć noclegi dla go¶ci z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizuj±cych wesele jak też dla go¶ci i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówi±c sali weselnej, kład± się oni spać, zreszt± też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz czę¶ciej zdarzaj± się wesela na w których bior± udział go¶cie z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Je¶li jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyj¶cie dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robi±c przy okazji problemu innym. Problem który w innych okoliczno¶ciach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocz±ć. Jest to do¶ć oczywiste wyj¶cie jednak często spotykałem się z innym rozwi±zaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Je¶li jednak kto¶ planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzoz±.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych wła¶nie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi ¶wiadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mog± liczyć na terminowo¶ć i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wył±cznie kierowców posiadaj±cych odpowiednie kompetencje zawodowe i do¶wiadczenie. Jednocze¶nie s± to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk s± w idealnym stanie technicznym i zapewniaj± podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane s± na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystaj± zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofert±. busy Słupsk to rozwi±zanie dla każdego.

Zimowe atrakcje regionu

15.12.17

Szusowanie po stokach, wyprawy na biegówkach, a może piesze wędrówki lub nocny spacer z pochodnią? Oferta Lubelszczyzny dla aktywnych gości jest stale rozszerzana.

RSS

Niemcy: Uchodźcom kurczaki już się przejadły

22.12.17

Napływa mniej imigrantów, niż się spodziewano. Nowych przybyszów coraz trudniej odesłać do kraju pochodzenia.

RSS

Finlandia: Przypadki molestowania w sylwestra

08.01.16

W noc sylwestrową w Helsinkach odnotowano niespotykaną skalę molestowania seksualnego kobiet - poinformowała w czwartek fińska policja. Przekazała, że do incydentów doszło m.in. na głównym dworcu, gdzie zebrało się ok. 1000 ubiegających się o azyl.

RSS

Hofman: PiS schrupie Konfederację

29.10.19

Konfederacja w Sejmie urośnie do rozmiarów Ligi Polskich Rodzin za czasów Romana Giertycha. Dojedzie do 10 proc., potem PiS ją schrupie - ocenia były rzecznik PiS Adam Hofman.

RSS

Niezależny artysta prowadzi wojnę

01.10.14

Thom Yorke, wokalista Radiohead, zaskoczył niezapowiedzian± premier± nowej płyty dostępnej 
w sieci za 6 dolarów.

RSS

Jak sport stał się niemoralny i cyniczny

01.02.20

Gdy sport – teoretycznie szkoła uczciwości, piękna oraz fair play – w jawny sposób promuje dziś zachowania niemoralne, cyniczną pogoń za zyskiem i przyczynia się do narastania nierówności społecznych, nie powinny dziwić liczne afery polityczne i gospodarcze. Jest on bowiem lustrem, w którym odbija się kształt cywilizacji.

RSS

Sankcje UE, film Smoleńsk i powrót Tuska

15.04.16

Były prezydent Aleksander Kwaśniewski, prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz i Redbad Klijnstra będą gośćmi Jacka Nizinkiewicza w piątkowym programie #RZECZoPolityce. Początek programu o godzinie 9.

RSS

Miller chce wyręczyć polski rz±d w Soczi

08.02.14

SLD wysyła swojego przewodnicz±cego na igrzyska. Oficjalny powód? Nieobecno¶ci premiera.

RSS

Porzuć drogi kredyt w złotych

29.04.12

Czy warto zrezygnować z kredytu w polskiej walucie na rzecz szwajcarskiej? Czy lepiej walczyć o obniżkę marży i zmienić bank?

RSS

Wła¶ciciele nie utracili krakowskich kamienic

01.04.10

Do zasiedzenia nie wystarczy tylko upływ czasu. Posiadacz nieruchomo¶ci nie może jej zasiedzieć, je¶li sam nie uważał się za wła¶ciciela

RSS

Wrocław dołączy do klubu milionerów

22.06.18

O atrakcyjne biura najemcy rywalizują nie tylko w Warszawie. Najlepsze powierzchnie wynajmują się od ręki także w mniejszych miastach.

RSS

Informacje


ksi±żka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, ksi±żka telefoniczna - możliwo¶ć dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawieraj±ca firmy i osoby prywatne. Nasza ksi±żka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem cało¶ciowym, czyli zawieraj±cym wszystkie 16 województw.


Menu witryny