Już nawet interpretacja nie ochroni przed dopłatš podatku

08.07.19

Skarbówka wydaje korzystne dla podatnika stanowisko, a potem w czasie kontroli zmienia zdanie.

RSS

Co wydarzyło się na Grabowej w Łodzi?

22.09.13

Tragedia w Łodzi. Trzylatek pobity na śmierć. Sekcja wykazała, że przyczyną śmierci były rozległe obrażenia głowy.

RSS

Sąd nie uwzględnił wniosków Stokłosy

15.02.13

Sąd Apelacyjny w Poznaniu nie uwzględnił wniosku Henryka Stokłosy,oskarżonego m.in. o korupcję byłego senatora, który chciał wyłączenia składu sędziowskiego w jegoprocesie. Oznacza to, że 20 lutego rozpoczną się mowy końcowe w tym procesie.

RSS

Wojaże prezydentów

15.09.12

Prezydenci miast zaczęli oszczędzać na zagranicznych podróżach. Ale do Tokio, Seulu i Chicago polecieli

RSS

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Sądy rozpalają ministrów

22.06.12

Spór o małe sądy nieoczekiwanie nabrał kolosalnej wagi w koalicji. Dla PSL to kwestia wiarygodności w oczach wyborców, dla Jarosława Gowina zaś prestiżu

RSS

Grodzka: Chcę być prezydentem działającym na rzecz społeczeństwa

08.03.15

- Do tej pory żaden prezydent nie prowadził aktywnej polityki społecznej - oceniła w Krakowie Anna Grodzka, która chce się ubiegać o fotel prezydenta RP z ramienia Partii Zieloni.

RSS

SLD i UP: możliwa koalicja wyborcza na cztery kolejne wybory

22.09.13

Liderzy SLD i UP: Leszek Miller i Waldemar Witkowski ustalili w środę, żena cztery kolejne wybory: europejskie, samorządowe, parlamentarne i prezydenckie powinna powstaćkoalicja, a w jej ramach - wspólne listy wyborcze i kandydat na prezydenta.

RSS

„S” wcale nie chce organizować strajku

22.03.13

Zamiast kosztownego protestu w całej Polsce związkowcy woleliby urządzić marsze oraz koncerty. I dogadać się z prezydentem.

RSS

Śmiertelnie pobił matkę, bo nie radził sobie z jej pijaństwem

22.12.14

Pod zarzutem śmiertelnego pobicia matki na trzy miesiące do aresztu trafił 25-latek z gminy Rzgów. Mężczyzna nie radził sobie z uzależnioną od alkoholu kobietą.

RSS

Gliński: To była konstruktywna rozmowa

22.10.13

Prof. Piotr Gliński potwierdził "Rz", że w PiS doszło do spotkania, na którym oceniono kampanię przed referendum w Warszawie. Zaczęło się o 18 i trwało półtorej godziny

RSS

Zaginął Dariusz Stachurski

22.11.12

22 kwietnia 2009 r. w Oławie (Dolnośląskie) zaginął Dariusz Stachurski. Do chwili obecnej nie powrócił do domu

RSS

Sprzedaż krwi? Nie w Polsce

15.06.12

W Polsce nie ma możliwości sprzedaży krwi - zapewniła wiceminister zdrowia Agnieszka Pachciarz. Wyjaśniła, że część uzyskanego od krwiodawców osocza wykorzystywana jest do produkcji leków, firmy go jednak nie kupują

RSS

Inwestorzy obserwują rozwój wydarzeń

29.04.10

Kryzys uderzył w Ukrainę wyjątkowo silnie. PKB tego kraju spadł w 2009 roku o 15 procent - mówi David Heslam, dyrektor działu rynków wschodzących w Fitch Ratings

RSS

Sierocki: Chronić dzieci przed pornobiznesem

22.03.14


Lesław Sierocki, Stowarzyszenie Twoja Sprawa mówi "Rz" o tym, jak chronić dzieci przed pornograficznymi treściami.

RSS

Eksperci: ustawa antyaborcyjna to nie kompromis

22.01.13

Restrykcyjna ustawa antyaborcyjna obowiązująca w Polsce od 20 lat nie jestżadnym kompromisem; wprowadzono ją przy sprzeciwie połowy społeczeństwa - przekonywali eksperci naponiedziałkowej konferencji zorganizowanej przez Federację na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny.

RSS

znalezionych: 20053, strona 1 z 1337
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny