10 gramów - srebrna sztabka Swiss - Rok Konia 2014 - dostawa natychmiastowa

01.02.14

Szlachetne srebro w księżycowym wydaniu! Sztabki kolekcjonerskie z ekskluzywnej serii księżycowej już od dawna cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem inwestorów z całego świata. Nic dziwnego! Wyroby pochodzące z prestiżowej mennicy PAMP stanowią przecież stuprocentową gwarancję nie tylko sukcesu inwestycji, ale i najwyższej precyzji wykonania! Szwajcarska mennica od lat skupia bowiem najlepszych mincerzy świata, a zaufanie inwestorów potwierdza akredytacja...

RSS

Szombathely - szlak bursztynowy srebro

22.10.10

To już szósta moneta z serii Szlak Bursztynowy, serii która cieszy się niesamowitym powodzeniem w Polsce i na całym świecie.Szombathely węgierskie miasto miasto leżące blisko granicy Austriackiej. W czasach antycznych zwane było Savarią.

RSS

Oznaki Wiosny - Kwiaty Bzu. Srebrna moneta 15 CAD - 2017

08.04.17

Jedna z najpiękniejszych oznak wiosny - wraz z poprawą pogoda i wzrostem temperatury coraz więcej pojawia się pachnących kwiatów bzu. Projekt przedstawia wyjątkową, kanadyjską odmianę bzu - Lilak ottawski (the Preston lilac). Gatunek ten został skrzyżowany przez Izabelę Preston z Ottawy w roku 1920. Kwitnie w maju fioletowymi kwiatami, a wyróżnia go brak brak odrostów korzeniowych. Ten piękny zwiastun wiosny został uwieczniony na rewersie najnowszej monety...

RSS

Piłsudski Bronisław worek

29.05.11

Worek menniczy zawierający 50 sztuk monet 2 zł NG z wizerunkiem Bronisława Piłsudskiego.

RSS

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Bursztynowa Komnata. Moneta srebrna z bursztynem

29.10.12

Ekskluzywna i fascynująca seria numizmatów "Tajemnice Historii". Srebrna dwu uncjowa moneta z wizerunkiem Bursztynowej Komnaty rozpoczyna serię. Moneta wykonana ze srebra wysokiej próby zachwyca blaskiem. Wybita z największą precyzją, stemplem lustrzanym to prawdziwy unikat przy niezwykle niskim nakładzie - zaledwie 2-tysiące egzemplarzy na cały świat! Każda z monet posiada unikatowy dodatek w postaci naturalnego bursztynu oraz została zapakowana w...

RSS

Żuk 2017. Srebrna moneta ze szkłem weneckim (Murano)

08.03.17

Druga moneta z kanadyjskiej kolekcji ze szkłem weneckim - "LITTLE CREATURE SERIES". Mincerze z Royal Canadian Mint perfekcyjnie połączyli nieskazitelne srebro, kolorowy tampondruk oraz aplikację z połyskującego szkła murano. Trójwymiarowa imitacja żuka (chrysochus auratus) została stworzona w znakomitej pracowni mistrza szkła Giuliano Donaggio w Murano. Każda figurka żuka została wykonana ręcznie, przez to każda aplikacja jest wyjątkowa. Numizmat został...

RSS

$5 1987 r. - STAN I/I- (MENNICZY-)

22.06.12

Przepiękna moneta o nominale $5 wybita zgodnie z przyjętym standardem - waga stanowiąca 1/4 słynnych 20-dolarówek oraz o tej samej, wysokiej próbie - Au 900. Polska konstytucja była pierwszą w Europie, ale drugą na świecie. Drugą, ponieważ pierwsza uchwalona konstytucja została właśnie w USA. Z tej okazji, w 1987 r. - w dwusetną rocznicę - powstały złote, pamiątkowe monety. Bardzo rzadko pojawiająca się w sprzedaży pozycja. Bardzo dobry stan zachowania...

RSS

Szczyty i Kwiaty Górskie 2014 - Dhaulagiri

29.03.15

Przepiękna kolekcja srebrnych monet przedstawiająca szczyty górskie oraz florę występującą na nich. W 2014 roku jeden z numizmatów poświecono szczytowi Dhaulagiri (8167 m n.p.m). Każda moneta została wykończona stemplem lustrzanym i posiada częściowy, kolorowy tampondruk. Dhaulagiri to szczyt w Himalajach środkowo-zachodnich i jest siódmym co do wysokości ośmiotysięcznikiem świata. Realizacja zamówień po 4 kwietnia br.

RSS

"Słoń 2013" Edycja specjalna: Rok Węża. Dzikie życie Afryki

08.11.12

Monety z serii Dzikie Życie Afryki (African Wildlife) wydawane są przez Somalię od 1999 roku. Monety popularne są wśród inwestorów ze względu na motyw słonia, który zmieniany jest co roku. Dodatkowo na rewersie monety, oprócz wizerunki somalijskiego słonia, umieszczono znak roku węża. Jest to nawiązanie do chińskiego kalendarza, według którego rok 2013 jest rokiem węża. Moneta wybita w srebrze najczystszej próby 99.9. Moneta zapakowana...

RSS

5 zł. Odkryj Polskę - 25 lat wolności

29.05.14

Pierwsza moneta okolicznościowa o nominale 5 zł, wykonana jako standard obiegowy z metali: pierścień Miedzionikiel (MN25) oraz rdzeń Brązal (CuAl6Ni2). Moneta rozpoczyna serię "Odkryj Polskę" i będzie upamiętniać 25 lat wolności. Na jej rewersie widnieje znak zwycięstwa, który kojarzy się z parlamentarnymi wyborami 4 czerwca 1989 roku.

RSS

Jan Paweł II - Kraków

29.04.11

W subskrypcji do tego numizmatu dodajemy prezent o wartości 100 zł – ekskluzywną szkatułę na całą serię z trzech numizmatów! Ta sztabka symbolizuje drugi ważny etap w życiu przyszłego papieża i pokazuje Karola Wojtyłę w roli biskupa krakowskiego. Widzimy portret Karola Wojtyły, w sile wieku, na tle zarysu jego ulubionego miasta. Żadne inne miejsce na Ziemi nie było tak drogie sercu przyszłego papieża jak właśnie Kraków, który nazywał on...

RSS

Etui - małe - niebieskie do monet o średnicy 27 mm w kapslu (np. NG)

22.04.12

Eleganckie granatowe etui z tworzywa sztucznego o fakturze skóry. W środku flokowana wkładka, z otworem o wymiarach 32 mm oraz satynowa poduszeczka, dociskająca monetę do podłoża. Doskonałe do monet polskich NG w kapslach. Elegancki wygląd uzupełnia delikatny zatrzask w kolorze złotym wykonany z mosiądzu.

RSS

Siedem szczytów - Carstensz Pyramid

01.06.10

Siedem szczytów to kontynuacja zapoczątkowanej w 2009 roku serii Kwiaty Górskie. W 2009 roku pokazano 8 najsławniejszych szczytów Europy wraz z ich charakterystyczną florą. Siedem szczytów ukazuje 7 najwyższych gór 7 kontynentów. Carstensz Pyramid najwyższy szczyt Oceanii, przez wielu wspinaczy uważana za najtrudniejszą górę korony ziemi 4884 m.

RSS

Blister z 2015 r. Zestaw monet z okazji urodzin

15.01.15

Zestaw urodzinowy - edycja 2015! Kanadyjska Mennica Królewska zadbała o każdy szczegół – pięć pięknych monet, zamkniętych w eleganckim blistrze i nie wymaga dodatkowego opakowania. W blistrze znajduje się zestaw monet obiegowych oraz specjalny, uroczy 1-dolarowym numizmat z urodzinowymi balonami i konfetti. Każda z monet obiegowych ma innych nominał: 5 centów, 10 centów, 25 centów oraz $2. Monety obiegowe z urodzinowym numizmatem tworzą...

RSS

Płatek śniegu z kryształkami koloru błękitnego 2010

22.10.10

Kolejna moneta z popularnej kanadyjskiej serii. Moneta przedstawia płatek śniegu z kawałkami kryształków Swarovskiego w kolorze błękitu. W serii tej znaleźć można również śnieżynkę z kryształkami Swarowskiego barwy białej oraz z kryształkami Swarovskiego w kolorze ametystu, szafiru i błękitu Aurora Borealis.

RSS

znalezionych: 3126, strona 1 z 209
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny