Masterpieces of Art - Charles Le Brun - Adoracja Pasterzy

15.01.12

Moneta z serii "Masterpieces of Art" z reprodukcją obrazu Charlesa Le Bruna - Adoracja Pasterzy. Seria Arcydzieła Sztuki to połączenie klasycznego piękna, dobrego smaku i sztuki renesansu. Prezentowana moneta to ukłon w stronę dzieła Charlesa Le Bruna, francuskiego malarza, mistrza pędzla 17-wiecznej Francji, zdobiony 17 kryształami od Svarovskiego. „Adoracja Pasterzy” to ostatnie dzieło Le Bruna, które powstało w 1689 roku w Paryżu. Zobacz inne...

RSS

Iluzje w naturze - Antylopa widłoroga 2017

08.09.16

Niezwykła seria ukazująca iluzje w naturalnych pejzażach! Czwarta odsłona serii, która łączy elementy krajobrazu tworząc iluzję optyczną. Bardzo staranny projekt został naniesiony na nieskazitelną taflę monety srebrnej próby 99,99%, a kolorowe elementy tworzą złudzenie optyczne. Najnowszy numizmat przedstawia wiejski krajobraz - pole pszenicy z czerwoną stodoła w tle. Po dokładnym przyjrzeniu się, pofalowane ta wietrze kłosy tworzą antylopę widłorogą....

RSS

Skarby Stanisława Augusta - Wacław II Czeski 500 zł

22.05.13

Druga moneta z niezwykłej serii „Skarby Stanisława Augusta” z królem Wacławem II Czeskim. Arcydzieło o nominale 500 zł wybita zostało z krążku z czystego złota o wadze dwóch uncji. Duża średnica i pokaźna grubość tego egzemplarza potwierdzają, że jest to numizmat wysokiej wagi. Dopracowaną w każdym detalu emisję wyróżniają szykowne pudełka oraz prestiżowe certyfikaty. Data emisji: 22 maja br.

RSS

Jan Paweł II Hologram

01.11.10

Pierwsza na świecie moneta z hologramem achromatycznym 3 D. "Bezbarwny, w różnych odcieniach szarości, hologram przedstawia trójwymiarowy wizerunek twarzy Papieża, który w rzeczywistości jest płaski. Złudzenie optyczne jest zasługą użycia nanotechnologii, czyli zestawu technik i sposobów tworzenia rozmaitych struktur o rozmiarach nanometrycznych, tj. od 0,1 do 100 nanometrów."

RSS

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Okna Niebios - Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes. Moneta z witrażem!

29.05.14

Ekskluzywna seria "Okna Niebios" prezentuje najsławniejsze witraże, a co za tym idzie świątynie świata. Monety z wysokiej próby srebra posiadają kolorowy, szklany insert. Następna moneta w kolekcji prezentuje Sanktuarium Matki Bożej w Lourdes (Sanctuary of Our Lady of Lourdes). Lourdes to małe miasteczko położone u stóp Pirenejów, które jest znane na całym świecie za sprawą cudownych objawień - Bernadetcie Soubirous, w 1858 roku zaczęła...

RSS

ROK 2009 KOMPLET 18 SZT MENNICZE TANIE MONETY

01.05.10

Sprzedający: WiktoriaM
Cena Kup Teraz: 43,00 zł
Do końca: 9 dni (pon 10 maj 2010 22:23:30 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Monety z całego świata od 1895r. - 14 szt.

01.05.10

Sprzedający: redemeer
Aktualna cena: 1,00 zł
Do końca: 2 dni (pon 03 maj 2010 23:00:39 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Subskrypcja "Jan Paweł II - Pielgrzym Świata" 2012 r. - medal 2 z 7

01.06.12

„Jan Paweł II - Pielgrzym Świata” – to seria, która już niedługo będzie należała do numizmatycznego kanonu pozycji doskonałych. Jedyna taka okazja – ilość medali ograniczona do ilości subskrypcji. Numizmaty z serii „Jan Paweł II – Papież Pielgrzym” ukazują się pojedynczo, systematycznie co sześć tygodni. Każdy medal w stałej, niezmiennie niskiej cenie. Plan emisyjny ułożony został tak, aby zapłata za każdy kolejny...

RSS

Henry Morgan blister

15.12.10

Moneta mosiężna przedstawiająca sławnego pirata XVII wiecznego Henry Morgana. Nowa seria blistrów dedykowana dla młodych kolekcjonerów.

RSS

Ekskluzywne skórzane etui na 200 zł NBP

22.11.10

Ekskluzywne etui mieszczące monety o średnicy polskich, złotych monet 200 zł, zostało wykonane ze skóry najwyższej jakości. Na wieczku został wyciśnięty napis Rzeczpospolita Polska oraz wizerunek orła w koronie. Wnętrze pudełeczka wyściełane jest czerwoną atłasową tkaniną. Idealne na ekskluzywny prezent. Zdjęcie poglądowe!

RSS

1 uncja złota sztabka Polski Orzeł - dostawa do 45 dni

29.01.13

Marka, której ufają inwestorzy całego świata! Niezwykle cenna złota sztabka o masie 1 uncji. Najwyższa próba 99.9 i gwarancja prestiżowej szwajcarskiej mennicy PAMP to idealna lokata kapitału na przyszłość. Złote sztabki pochodzące ze szwajcarskiej mennicy PAMP synonim finansowego bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości. Doskonała rozpoznawalność marki, klasyczny projekt oraz staranność wykonania stawia szwajcarskie sztabki w elicie produktów...

RSS

Paleta na monety rocznik 1995 - 2 GN i srebrne

01.03.10

Sprzedający: Pit_40
Cena Kup Teraz: 11,00 zł
Do końca: 13 dni (nie 14 mar 2010 23:01:21 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

1 dukat 1644 r. - Niderlandy

08.03.12

Niderlandzki dukat z 1644 r. - numizmatyczny rarytas. Dukat to moneta, której historia sięga XIII wieku. Początkowo srebrna i bita na Sycylii. Również w XIII wieku dukaty pojawiły się w Wenecji (tzw. dukaty weneckie). Od XIV do XIX wieku monetę bito w różnych krajach europejskich - w tym właśnie w Niderlandach. Dukaty bito także w Polsce. Po raz pierwszy powstały za Władysława Łokietka. W obecnych czasach najsłynniejsze są dukaty austriackie o nominałach...

RSS

$20 (Double Eagle) Coronet Head - różne roczniki

22.02.12

Myślenie o intratnych inwestycjach spędza Ci sen z powiek? Zacznij kolekcjonować złote monety i śpij spokojnie! Największe monety z Amerykańskich emisji zaprojektowane przez Jamesa B. Longacre'a. Na awersie znajduje się koronowana "Głowa Wolności" z wyraźnie przedstawionymi detalami - włosami upiętymi w kok. Natomiast na rewersie umieszczono imponującego orła z rozpostartymi skrzydłami. Pierwsza moneta została zaaprobowana do emisji 3 marca 1849 roku, jest to...

RSS

Komplet 4 Złotych Monet "Jan Paweł II" 1989 r.

15.02.14

Specjalna oferta z racji zbliżającej się wielkimi krokami Kanonizacji Jana Pawła II - największego wydarzenia całego 2014 roku! Hit - Okazja - Rarytas! To wyjątkowo trafne słowa opisujące set 4 monet z czystego złota z Janem Pawłem II. Poszukiwane przez szeroką rzeszę kolekcjonerów, niezwykle rzadko spotykane egzemplarze zostały skompletowane w jeden zestaw. Czyste złoto najwyższej próby 999 i ściśle limitowany nakład - taki set pojawia się w naszym sklepie...

RSS

znalezionych: 3126, strona 1 z 209
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny