$10 (Eagle) Coronet Head 1892r.-USA

22.07.12

Słynny, amerykański "Orzeł" z 1892 roku! Jedna z najsłynniejszych, jeśli nie najsłynniejsza wymienialna jednostka na świecie. Złoto w postaci monety 10-dolarowej - akceptowane na każdej długości i szerokości geograficznej dzieło amerykańskich mincerzy. W sprzedaży ostatni egzemplarz. Nie należysz jeszcze do grona szczęściarzy? Najwyższy czas do nich dołączyć! Zacznij kolekcjonować złote monety - one przyniosą Ci profity i szczęście! Wydawana od 1839 roku,...

RSS

Michał Kleofas Ogiński 10 rubli

15.11.11

Miniaturowa złota moneta z podobizną wybitnego polskiego kompozytora i polityka - Michała Kleofasa Ogińskiego. Moneta o średnicy 12 milimetrów to bardzo cenny i oryginalny upominek dla miłośnika historii. Oferowana jest w zielonym etui, z dołączonym certyfikatem autentyczności Mennicy Polskiej.

RSS

Sydney - Skyline Dollar. Srebrny banknot 2017

29.05.17

Innowacyjna seria banknotów SKYLINE DOLLAR Największe miasta świata, zostały odzwierciedlone po raz pierwszy na banknotach wykonanych z czystego srebra! Sydney czyli największe miasto w Australii. Jest to najstarsze miasto tego kontynentu, założone w 1788 roku jako brytyjska kolonia karna. Ultra cienki banknot (0,045mm) przedstawia panoramę miasta z jednym z najsłynniejszych symboli Australii - budynkiem opery w Sydney. Na pierwszym planie widnieje wieża Sydney Eye,...

RSS

Egzotyczne motyle 2016 - Cymothoe Hobarti. Efekt 3D!

29.04.16

Do spektakularnej serii Egzotycznych Motyli dołączył piękny czerwony owad żyjący tylko w kilku afrykańskich krajach - Cymothoe Hobarti. Jest to szósta odsłona kolekcji ukazującej najpiękniejsze motyle świata. Moneta wykonana z najczystszego srebra próby .999 została wyprodukowana z użyciem technologii Smartminting - niespotykana dotąd dokładność wypukłych lub wklęsłych elementów, bez wpływu na grubość oraz wagę! Na nieskazitelnym rewersie...

RSS

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Alfred Wierusz-Kowalski 20 zł - Polscy malarze XIX/XX wieku

22.07.15

Kontynuacja popularnej serii Polscy Malarze XIX/XX wieku. W setną rocznicę śmierci malarza Alfreda Wierusz-Kowalskiego NBP przygotowało emisję monety 20 złotowej. Alfred Wierusz-Kowalski studiował w latach 1868-71 w warszawskiej Klasie Rysunkowej, następnie krótko w Akademii Sztuk Pięknych w Dreźnie a latach 1872-73 w Monachium, gdzie osiadł na stałe. Podejmował tematykę kresową ze szczególnie ulubionymi przez Niemców scenami z polowań i napadów...

RSS

Opal Series - 2015 "Nietoperz"

22.09.15

Ostatnia odsłona niezwykłej serii. Połączenie najczystszego srebra oraz drogocennego kamienia podbiło serca kolekcjonerów na całym świecie! Dziewiąty numizmat przedstawia nietoperza (Ghost Bat) - jedynego latającego ssaka, który rozwinął umiejętność latania 60 mln lat temu. Nietoperze zamieszkują Australię, tworzą niekiedy grupy liczące ponad milion osobników. Moneta została zapakowana w specjalnie przygotowaną dla tej emisji szkatułę. Podświetlane...

RSS

100 CAD "Albert Einstein" 2015 r.

08.08.15

Przepiękna moneta upamiętniająca Alberta Einsteina. W 2015 roku przypada 110 rocznica opublikowania przez Alberta Einsteina jego przełomowego artykułu Zur Elektrodynamik bewegter Körper, w którym przedstawiona została hipoteza znana dziś jako szczególna teoria względności, a także 100 rocznica sformułowania ogólnej teorii względności oraz 60 rocznica śmierci wielkiego uczonego. Kanadyjska Mennica Królewska stworzyła niezwykłą monetę...

RSS

znaczki/monety/z mojej szafy polecam .nie nokia .

15.05.10

Sprzedający: irena_w11
Aktualna cena: 10,00 zł
Cena Kup Teraz: 25,00 zł
Do końca: 6 dni (pią 21 maj 2010 20:26:31 CEST)
Licytuj
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Symbole Australii: Krokodyl "Mapa Australii"

08.11.14

Ta kolekcja, ukazująca przedstawicieli australijskiej fauny, to prawdziwy numizmatyczny bestseller! Tym, co czyni ją tak popularną, jest nie tylko krystalicznie czysty kruszec próby 999 oraz barwie ilustrowany rewers, ale przede wszystkim nietuzinkowy kształt. To właśnie wyjątkowy format, przywodzący na myśl mapę Australii, wyróżnia te monety na tle innych kolekcji o podobnej tematyce i czyni z nich prawdziwe arcydzieła! Na szóstej monecie z serii widnieje...

RSS

20 koron 1895 r. - Węgry (Krzemnica)

22.03.14

Moneta z końcówki XIX wieku. Egzemplarz wybity w Krzemnicy, w 1895 roku. Przedstawoiny na monecie władca to Franciszek Józef I (1848-1916). Nabywanie złotych monet to najlepsza strategia dla Twojego biznesu. Zacznij w nie inwestować od dziś! Austro-węgierskie korony pojawiły się w 1892 r., kiedy to zastąpiły guldeny. W obiegu były jedynie 26 lat, do momentu rozpadu państwa Habsburgów w 1918 r. Mimo to w niepodległej Polsce na ziemiach dawnego zaboru...

RSS

BN 1990/7-12 ...monety Chin; projekty banknotów

15.04.10

Sprzedający: domel103
Cena Kup Teraz: 8,32 zł
Do końca: 13 dni (śro 28 kwi 2010 22:45:56 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Cesarstwo Rzymskie - Antoninian 238-239 n.e. (Gordian III)

22.08.13

Antoninian (łac. antoninianus) czyli pierwotnie srebrna moneta o wartości dwóch denarów. W III stuleciu (lata 201-300 naszej ery) przeciętny legionista rzymski zarabiał kilkanaście antoninianów dziennie (około 10-15). Antoninian będący przedmiotem sprzedaży pochodzi z czasów cesarza Gordiana III, panującego jako Imperator Caesar Marcus Antonius Gordianus Augustus. Gordian III został ogłoszony cesarzem w wieku 13 lat. Prawdopodobnie zgładzony przez...

RSS

Skarby Stanisława Augusta - Aleksander Jagiellończyk 50 zł

08.12.16

Jedenasta moneta z serii emitowanej przez Bank Centralny - „Skarby Stanisława Augusta”. Kolekcja odwzorowuje XVIII-wieczną serię medalierską wykonaną na zlecenie Stanisława Augusta Poniatowskiego. Królewskie medale powstawały w mennicy warszawskiej, a ich twórcami byli dwaj wybitni medalierzy Jan Filip Holzhaeusser i Jan Jakub Reichel. Pokaźny numizmat ukazuje popiersie czwartego syna Kazimierza Jagiellończyka i Elżbiety Habsburskiej - Aleksandra...

RSS

Beatyfikacja Jana Pawła II - 25 zł

22.04.11

Moneta złota o nominale 25 zł z wizerunkiem Jana Pawła II z okazji jego beatyfikacji. Beatyfikacja Jana Pawła II odbędzie się 1 maja na rzymskim placu Św. Piotra. Beatyfikacja z łac. beatificare oznacza "wyróżniać", jest aktem ogłaszanym przez Kościół katolicki, który uznaje za błogosławioną osobę zmarłą. Taki akt musi zostać rozpatrzony pozytywnie w procesie beatyfikacji, która w przypadku Jana Pawła II trwał pięć i pół...

RSS

Zagrożone życie oceanu - Ośmiornica Hapalochlaena

01.09.12

Moneta srebrna z serii Zagrożone życie oceanów z wizerunkiem ośmiornicy prążkowanej (blue-ringed). Ośmiornica Blue-ringed jest jednym z najbardziej toksycznych zwierząt morskich - mimo niewielkich rozmiarów (12-20 cm) są zabójczo niebezpieczne dla ludzi. Żyją głównie w wodach Pacyfiku od Japonii po Australię. Charakteryzuje się pięknymi kolorami – niebiesko czarnymi mackami i żółtawą skórą. Nakład monety to tylko 1.500 sztuk!...

RSS

znalezionych: 3126, strona 1 z 209
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny