Wilk i Zając - Ну, погоди!

15.09.10

Ну, погоди! Niezwykle popularna kiedyś kreskówka w bloku państw komunistycznych powraca na srebrnej monecie. Moneta jest wykonana w technice tampondruku i prezentuje oczywiście bohaterów kreskówki. Sympatyczny zając ma zwykle kłopoty z goniącym go ciągle wilkiem. Zawsze jednak udaje się mu wyjść cało z opresji. Wkrótce ukażą się kolejne monety z innymi bohaterami popularnych kreskówek.

RSS

20 franków 1851-1910 - Francja

15.10.11

Moneta z tradycją Uznawana na całym świecie klasyczna francuska złota moneta o nominale 20 franków! Zainicjowana w okresie rządów Napoleona I (1804-1814). Emitowana w wieku XIX oraz na początku wieku XX. W świecie numizmatycznym nazywana jest powszechnie „Napoleonem”. „Napoleony” są wysoko cenione przez inwestorów i kolekcjonerów całego świata. Oprócz wartości kruszcu, mają także nieocenioną wartość historyczną! Te...

RSS

Album na monety lokalne (zastępcze) Tom 5

08.06.10

Sprzedający: pamasl
Cena Kup Teraz: 32,00 zł
Do końca: 13 dni (pon 21 cze 2010 20:32:31 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Rok Tygrysa srebro Royal Australian Mint

01.03.11

Srebrna moneta o nominale 1 dolara wybita z okazji Chińskiego Roku Tygrysa. Wybita w srebrze próby 999, w zestawie z etui.

RSS

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Miasta w Polsce - klasztor Franciszkanów w Kaliszu

29.11.11

Piętnasta moneta Nordic Gold z serii Miasta w Polsce. Dotychczas w serii ukazały się: Kraków, Łódź, Miechów, Gorlice, Katowice, Kalwaria Zebrzydowska, Trzemeszno, Warszawa, Trzebnica, Jędrzejów, Częstochowa, Gdynia, Mława, Poznań. Tym razem na monecie uwieczniono Kalisz z jego charakterystyczną budowlą - klasztorem Franciszkanów. Kalisz uważany jest za najstarsze miasto w Polsce, od początków lokacji Kalisza franciszkanie wnosili...

RSS

Rzym - Denar 138-141 n.e. - stan III

22.04.13

Denar to srebrna moneta, po raz pierwszy wybita ok. 200 lat przed narodzinami Chrystusa. Nazwa pochodzi od łacińskiego słowa deni oznaczającego dziesięć - ze względu na równowartość dziesięciu asów z brązu. Wartość monety w wyniku reform ulegała wielokrotnym zmianom. Już Gajusz Grakch ok. 123 r. p.n.e. zmienił relacje denara, którego wartość wzrosła do 16 asów. Już po narodzinach Chrystusa cesarz Neron obniżył wagę monety o kilkanaście...

RSS

Kryształowa kropla deszczu 2016. Klon wielkolistny - 20 CAD

08.06.16

Niezwykle popularna seria królewskiej mennicy kanadyjskiej doczekała się kolejnej odsłony! Lasy występują na całym świecie, lecz nie istniałyby bez życiodajnego pokarmu jakim jest woda z deszczu. Najnowsza edycja kropli deszczu na liściu klonowym została wydana z podtytułem "Klejnot deszczu". Zapierający dech w piersi projekt został przygotowany przez kanadyjską artystkę Caren Heine. Dzięki selektywnej koloryzacji przepięknie zostały wyeksponowane...

RSS

100 gramów - złota sztabka Swiss - Rok Węża 2013 - dostawa do 45 dni

22.09.12

Złoto w księżycowym wydaniu! Złote sztabki lokacyjne, przygotowane PAMP od lat są kluczowymi produktami inwestycyjnymi. Dzięki szlachetnemu kruszcowi i prestiżowi szwajcarskiego producenta, każda sztabka sygnowana jego znakiem jest dziś uniwersalnym środkiem płatniczym, wymiennym na dowolną walutę świata. W 2011 roku mennica rozpoczęła bicie „The Lunar Calendar Series” – produktów dekorowanych znakami zodiaku z chińskiego horoskopu. Długo oczekiwane...

RSS

5 gramów - złota sztabka Swiss - Rok Kozy/Owcy 2015 - dostawa natychmiastowa

22.10.14

Sztabki z bestsellerowej serii księżycowej już od wielu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem kolekcjonerów i inwestorów z całego świata. Nic dziwnego! Wyroby pochodzące z prestiżowej mennicy PAMP stanowią przecież stuprocentową gwarancję nie tylko sukcesu inwestycji, ale i najwyższej precyzji wykonania! Szwajcarska mennica od lat skupia bowiem najlepszych mincerzy świata, a ogromne zaufanie inwestorów potwierdza prestiżowa akredytacja London...

RSS

Ptaki pośród barw natury "Dzięcioł". Srebrna moneta 10 CAD - 2017

08.04.17

Druga moneta ze srebrnej kolekcji 'Ptaki pośród barw natury' bitej przez RCM. Dzięcioł różowoszyi (Colaptes auratus) jest bohaterem na tym numizmacie. Znany jest ze swojego głośnego stukania oraz nawoływania. Dzięcioł różowoszyi jest najczęściej spotykanym gatunkiem dzięcioła na terenach od Kanady aż po Kubę. Kolorowy projekt zręcznie łączy soczyste kolory i skomplikowane grawerowanie. Wspaniały tampondruk podkreśla piękno tła natomiast ptak...

RSS

Stojak Pojemnik na monety EURO - Nowy od SS !!!!

15.03.10

Sprzedający: salessmann
Cena Kup Teraz: 159,00 zł
Do końca: 13 dni (nie 28 mar 2010 22:39:10 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

1/4 uncji - 100 zł Orzeł Bielik 1997 r. - dostawa natychmiastowa

15.08.12

Orły bieliki (Haliaeätus albicilla) - ginące wielkie ptaki drapieżne - występują w naturze w sąsiedztwie dużych zbiornik w wodnych. W Polsce spotyka się je na Pomorzu Zachodnim, Mazurach i na Dolnym Śląsku. Osobniki zamieszkujące wolierę trafiły do naszego ZOO po różnych kontuzjach. Wyleczone, żyć mogą jedynie pod opieką człowieka. TYLKO 1 SZTUKA W SPRZEDAŻY! NAKŁAD ZALEDWIE 2 TYS. SZTUK! - TO MNIEJ NIŻ WIĘKSZOŚĆ WSPÓŁCZESNYCH MONET...

RSS

20 KORON 1893 r. - AUSTRIA (WIEDEŃ) - STAN I (MENNICZY)

15.11.13

Moneta pochodząca z końcówki XIX wieku w menniczym stanie zachowania. Tylko jeden jedyny egzemplarz w sprzedaży. Przedstawoiny na monecie władca to Franciszek Józef I (1848-1916). Nabywanie złotych monet to najlepsza strategia dla Twojego biznesu. Zacznij w nie inwestować od dziś! Austro-węgierskie korony pojawiły się w 1892 r., kiedy to zastąpiły guldeny. W obiegu były jedynie 26 lat, do momentu rozpadu państwa Habsburgów w 1918 r. Mimo to w niepodległej...

RSS

Postaci Disney'a - Moneta świąteczna 2014

08.03.16

Limitowana edycja - Świąteczny numizmat z postaciami z filmów Disney’a. Na lustrzanej tafli wspaniale odwzorowano w kolorze ulubionych bohaterów Disney'a. Ubrani w świąteczne stroje Myszka Mickey i Minnie, Kaczor Donalda, Daisy, Goofy oraz Pluto, przedstawieni z przybraną choinką oraz prezentami przepięknie wpisują się w świąteczny klimat. Każda moneta została wybita w srebrze próby 999, a bajkowy charakter podkreśla kolorowy tampondruk. Do numizmatu...

RSS

Historia handlu-Kopalnie węgla złoto 2009

08.09.11

Węgiel to powszechny, ale przede wszystkim niezbędny ludzkości pierwiastek. Jako czwarty, najczęściej występujący we Wszechświecie, jest obecny we wszystkich organizmach żywych. Ponadto stanowi ważne źródło energii. Jego odmiana - grafit - towarzyszy nam w życiu codziennym w postaci ołówków, a kolejny jego rodzaj - diament - tworzy doskonale nam znane kamienie szlachetne. Piąta moneta z serii Historyczny handel przedstawia górników....

RSS

znalezionych: 3126, strona 1 z 209
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny