Historia Egiptu - Abu Simbel

22.03.12

Historia Egiptu to seria monet, która przybliży każdego do niepowtarzalnej kultury i skarbów pozostawionych przez tą cywilizację nawet 3 tyś. lat temu. Moneta dedykowana ogromnej i niezwykłej świątyni w Abu Simbel, która została wzniesiona przez Ramzesa II - poświęcona bogom słońca, rzemiosła i sztuki.

RSS

Baran - Znaki Zodiaku - Srebrna moneta 3 CAD - 2017

08.03.17

Kontynuacja nietuzinkowej kolekcji "Znaki Zodiak" od Royal Canadian Mint. Zodiak to 12 gwiazdozbiorów, przez które przechodzi ekliptyka, czyli roczna drogę Słońca wśród gwiazd. Ekliptykę podzielono w starożytności na 12 równych części, po 30° każda. Nazwy znaków zodiaku pochodzą od nazw gwiazdozbiorów zodiakalnych. Projekt numizmatu przygotowany przez Pandora Young przedstawia piękną interpretację zodiaku, dzieląc...

RSS

Mongolscy Olimpijczycy - Naidan Tuvshinbayar

29.03.10

Pomimo tego że w Mongolii mieszka nieco więcej niż 3 miliony ludzi to sportowcy z tego kraju osiągają wspaniałe wyniki na międzynarodowych imprezach sportowych jakimi są Olimpiady. Zwłaszcza w sportach walki mogą poszczycić się wieloma sukcesami. Naidan Tuvshinbayar to judoka, który w 2008 roku zdobył pierwszy złoty medal dla Mongolii w judo. W serii wyszło 5 monet.

RSS

Kookaburra - Discover Australia 2012

22.02.12

Moneta srebrna z serii Odkryj Australię (DISCOVER AUSTRALIA). Seria monet ukazuje się od 2006 roku i cieszy się ogromną popularnością wśród kolekcjonerów. Moneta wykonana z najwyższej próby srebra (Ag 999), wykończona tampondrukiem z wizerunkiem Kookaburry. Kookaburra jest najbardziej rozpoznawalnym ptakiem w Australii. Jak większość zimorodków charakteryzuje się przysadzistą zwartą budową ciała. Pozostałe monety wydane w roku 2012 to: Kangur...

RSS

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Kwiaty Górskie 2012 - Lhotse

29.03.13

Kolejna srebrna moneta z serii Kwiaty Górskie, tym razem z wizerunkiem ośmiotysięcznika w Himalajach - Lhotse (8516 m n.p.m.). Lhotse to czwarty co do wysokości szczyt świata. 18 maja 1956 roku szczyt został zdobyty po raz pierwszy przez szwajcarską ekipę, dowodzoną przez A. Egglera.

RSS

5 zł. 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości

01.06.18

5 złotowa moneta w standardzie obiegowym z okolicznościowym napisem "100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości". Z okazji przypadającej w 2018 roku, setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, Narodowy Bank Polski przygotował wyjątkową emisję monet jubileuszowych. Moneta będzie wyemitowana w symbolicznym nakładzie do 38 424 000 sztuk tak, aby trafiła do każdego Polaka.

RSS

200-lecie urodzin Hipolita Cegielskiego - 2 zł

08.11.13

Moneta okolicznościowa upamiętniająca 200. rocznicę urodzin Hipolita Cegielskiego. Hipolit Cegielski był polskim filologiem, przemysłowcem, działaczem społecznym, dziennikarzem i politykiem. Wprowadzenie do obiegu po 20.11 br.

RSS

Prehistoryczne zwierzęta - Tygrys szablozębny 2015. Srebrna moneta 20 CAD

08.06.15

Kontynuacja serii, poświęconej wymarłym olbrzymom zamieszkującym Ziemię w czasach prehistorycznych. Na krążku czystego srebra widnieje tygrys szablozębny. Te majestatyczne drapieżniki żyły od około 3 mln do 10 tys. lat temu, głównie na terenie dzisiejszej Ameryki Północnej i Południowej. Tygrysy szablozębne były wyjątkowo silne - kąt rozwarcia ich szczęk wynosił aż 120 stopni, zaś długość wystających z pyska kłów sięgała nawet 28 cm. Projekt...

RSS

Gwiezdne Wojny "Rey". Srebrna moneta

29.02.16

Moneta przygotowana na oficjalnej licencji Star Wars! Uncja czystego srebra Niezwykła emisja poświęcona kultowej serii filmów Gwiezdne Wojny! Na wyjątkowych monetach wybitych w srebrze najwyższej próby, przedstawiono Rey przemierzająca pystynię. Drugi plan rewersu został pokryty bardzo starannie kolorowym tampondrukiem. Rey to główna bohaterka filmu Gwiezdne wojny "Przebudzenie moce". Mieszka ona na pustynnej planecie Jakku, gdzie wychowywała się...

RSS

Amerykański Orzeł -RULON- Early Releases 2011 - dostawa natychmiastowa

01.08.11

Kuszący blask inwestycji w srebro! Bezpieczeństwo w czasach globalnego niepokoju! Rulon lokacyjny to 20 sztuk srebrnych monet o wadze 1 uncji każda! KUPUJĄC OPAKOWANIE MENNICZE OTRZYMUJESZ WYSOKIE RABATY! Monety z pierwszego bicia! Tylko 1000 sztuk! Srebrne Amerykańskie Orły z pierwszego bicia należą do pierwszej serii monet wybitych w 2011 roku! Pierwsza seria monet, bitych w danym roku, z racji że wybijane są nowymi stemplami, ma lepszy stan zachowania, a co za tym idzie, ma...

RSS

Liść Klonowy Jesień 75 $

15.08.10

Złota moneta gloryfikująca naturę Kanady poprzez ukazanie jej za pomocą liścia klonowego. Moneta dostępna również w wydaniu Wiosna, Zima, Lato.

RSS

Srebrna kasetka na monety bilon NIEMIECKA JAKOŚĆ

15.06.10

Sprzedający: 100PLAMEK
Cena Kup Teraz: 19,80 zł
Do końca: 9 dni (czw 24 cze 2010 23:29:13 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

1 suweren (7,32 g czystego złota) - dostawa natychmiastowa

22.10.11

Angielskie suwereny - obok krugerrandów najbardziej uznawane złote monety bulionowe na świecie! Małe i ciężkie - w ręku czujesz wagę złota! Monety, które mogą się pochwalić niezwykle długą historią. Pierwsze suwereny wybito w Anglii jeszcze zanim Krzysztof Kolumb odkrył Amerykę, a zaprojektowany w 1817 przez Benedetto Pistrucciego rewers przedstawiający świętego Jerzego i smoka, nie zmienił się do dziś. Już wtedy przyjęto obowiązujące po dziś dzień...

RSS

2-ie monety Królów o nom,100 zł - obiegowe

01.06.10

Sprzedający: ediim2
Aktualna cena: 1,99 zł
Cena Kup Teraz: 8,00 zł
Do końca: 6 dni (pon 07 cze 2010 22:46:09 CEST)
Licytuj
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Monety Zastępcze, 4 Przetaki, Głuszec, Mennicza

15.03.10

Sprzedający: Ascari9
Cena Kup Teraz: 11,00 zł
Do końca: 29 dni (wto 13 kwi 2010 23:29:51 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

znalezionych: 3126, strona 1 z 209
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny