Największe zwycięstwa Ferrari

29.09.10

Ferrari udowadnia swój prymat na torach wyścigowych świata, nie tylko poprzez doskonale dobranych kierowców ale przede wszystkim dzięki niezawodnym maszynom, które radzą sobie w każdych warunkach. Tak było na torze w Bahrainie gdzie piasek i gorąco są największymi przeciwnikami kierowców. Stajnia Ferrari w 2010 roku zdobyła tam podwójne zwycięstwo.

RSS

Słynni Medalierzy - Jerzy Jarnuszkiewicz Chopin

01.10.10

Srebrny numizmat poświęcony pamięci wybitnego medaliera Jerzego Jarnuszkiewicza, twórcy wizerunku 50 złotowej monety z Fryderykiem Chopinem z 1972 roku. Tylko 500 sztuk nakładu !!!

RSS

20 x 20 dolarów "Ryś"

08.05.14

Oto kolejna, dwunasta już moneta z prestiżowej serii "20$ za 20$". Kanadyjska Mennica Królewska znowu zachwyca! Tym razem na numizmacie widnieje jeden z najbardziej znanych drapieżników Ameryki Północnej – Ryś Rudy (Lynx rufus). Rysie rude występują niemal na całym kontynencie – zamieszkują obszary zalesione i półpustynne od południowej Kanady aż po północny Meksyk. Wyróżnia je charakterystyczna czarna krata na...

RSS

Ekskluzywne skórzane etui na 100 zł NBP

22.11.10

Ekskluzywne etui mieszczące monety o średnicy polskich złotych monet 100 zł zostało wykonane ze skóry najwyższej jakości. Na wieczku został wyciśnięty napis Rzeczpospolita Polska oraz wizerunek orła w koronie. Wnętrze pudełeczka wyściełane jest czerwoną atłasową tkaniną. Idealne na ekskluzywny prezent. Zdjęcie poglądowe !

RSS

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

5 rubli 1901 r. - Rosja

22.11.11

Skorzystaj z naszej oferty, kup złote ruble i zacznij cieszyć się profitami! Rosyjskie 5 rublówki są fascynującymi reliktami Carskiej Rosji. Wybite jako ostatnie monety przez Romanowów ze złota o próbie 900. Na rewersie znajduje się carski dwugłowy orzeł, natomiast na awersie pięknie wyrzeźbione popiersie cara Nicholasa II.

RSS

10 x 20 dolarów "Bałwanek"

22.10.14

Kolejna odsłona bestsellerowej serii "20$ for 20$" ! Numizmaty z tej unikatowej kolekcji to prawdziwe arcydzieła sztuki mincerskiej, które na całym świecie uchodzą za synonim inwestycji doskonałej. Takiej, która procentuje zawsze. Poprzednia odsłona serii celebrowała nadejście lata. Z kolei nowy, czternasty numizmat prezentuje piękno najbardziej magicznej pory roku – zimy. Na monecie widnieje uroczy bałwanek, który rozkoszuje się zimową aurą...

RSS

Koala 1 uncja złota 2010

29.06.10

Złota moneta bulionowa z wizerunkiem koali o wadze 1 uncji. Moneta zapakowana w eleganckie drewniane etui. Idealnie nadaje się na prezent.

RSS

$20 (Double Eagle) Coronet Head 1907 r. - USA

15.10.11

Największe monety z Amerykańskich emisji zaprojektowane przez Jamesa B. Longacre'a. Na awersie znajduje się koronowana "Głowa Wolności" z wyraźnie przedstawionymi detalami - włosami upiętymi w kok. Natomiast na rewersie umieszczono imponującego orła z rozpostartymi skrzydłami. Pierwsza moneta została zaaprobowana do emisji 3 marca 1849 roku, jest to unikalny wzór i moneta ta spoczywa w kolekcji mennicy. Najrzadziej występująca jest moneta z datą 1883.

RSS

Mernieku Laiki - Czas geometrów

22.06.10

Srebrna moneta wydana z okazji 130 rocznicy powieści braci Kaudzites pod tytułem Mernieku Laiki.

RSS

PGA Tour I - piłka golfowa 2012

01.03.13

Interesującą emisja - moneta kolekcjonerska rozrywki golfowe, wydana na licencji PGA Tour. Po raz pierwszy na rewersie monety umieszczono piłkę golfową w technice 3D. PGA Tour to stowarzyszenie organizujące większość turniejów golfowych w Stanach Zjednoczonych oraz Ameryce Północnej. Swoją siedzibę ma w Ponte Vedra Beach na Florydzie, a jego dyrektorem jest Tim Finchem.

RSS

STARE MONETY 14,7g

01.04.10

Sprzedający: Tanie-zloto
Aktualna cena: 999,00 zł
Do końca: 6 dni (śro 07 kwi 2010 21:53:57 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Wyspy Lorda Howe "Celebrate Australia 2012"

08.07.12

Celebrate Australia 2012 to kontynuacja serii monet jednodolarowych w blistrach emitowanych przez mennicę Perth Mint. Monety prezentują przepiękne australijskie krajobrazy wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. W 2012 roku ukazały się monety z parkiem narodowym Uluru-Kata Tjuta, wyspą Fraser, wyspami Lorda Howe, parkiem narodowym Kakadu oraz regionem Wyschniętych Jezior Willandra. Wspaniała pamiątka lub prezent. Wyspy Lorda Howe, wyróżniające się widowiskowym...

RSS

Lew - Znaki Zodiaku - Srebrna moneta 3 CAD - 2017

08.07.17

Kontynuacja pięknej kolekcji "Znaki Zodiak" emitowanej przez mennicę kanadyjską. Zodiak to 12 gwiazdozbiorów, przez które przechodzi ekliptyka, czyli roczna drogę Słońca wśród gwiazd. Ekliptykę podzielono w starożytności na 12 równych części, po 30° każda. Nazwy znaków zodiaku pochodzą od nazw gwiazdozbiorów zodiakalnych. Projekt przygotowany przed Pandora Younga przyciąga wzrok kolorystyką i pięknym grawerowaniem....

RSS

Metin Metin2 Smocze monety 700 4Story Nostale sm

15.03.10

Sprzedający: lokczki
Cena Kup Teraz: 64,99 zł
Do końca: 13 dni (nie 28 mar 2010 23:48:02 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Masterpieces of Art - Gustav Klimt - Adele Bloch-Bauer I

22.04.12

Moneta z serii "Masterpieces of Art" z reprodukcją obrazu z 1907 r. Gustava Klimta - Adele. Realistyczna reprodukcja portretu „Złotej Adeli” otaczają kryształy Swarovskiego. Moneta o wadze trzech uncji, wykonana w najczystszym srebrze. Zobacz inne obrazy z serii w srebrno-kryształowej kompozycji! Moneta wybita w limitowanym nakładzie 1907 egzemplarzy - symbolizuje rok ukończenia pracy nad portretem! Zamów i spraw, by dodawała splendoru Twojej kolekcji! Do...

RSS

znalezionych: 3126, strona 1 z 209
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny