Zagranica wlewa pieniędze do Polski

15.03.10

6,6 miliarda euro - tyle wyniosła nadwyżka w bilansie płatniczym Polski w styczniu. Złożyły się na to duże zakupy polskich obligacji skarbowych przez inwestorów z zagranicy (4,3 mld euro), oraz napływ kapitału w postaci bezpośrednich inwestycji zagranicznych (1,3 mld euro).

RSS

Gucci wykorzystuje pracowników w Chinach?

15.10.11

Luksusowy dom mody Gucci zwolnił menedżerów swojego sklepu w Szanghaju i wynajął firmę, która ma skontrolować wszystkie sklepy marki w Chinach. To efekt skandalu, który wybuchł po tym, jak lokalne media podały, że jedna z pracownic u Gucciego poroniła z przepracowania, a inni byli m.in. wykorzystywani do pracy po godzinach bez wynagrodzenia i musieli prosić o pozwolenie na korzystanie z toalety.

RSS

Zdrowe nawyki i dietetyczne triki

29.09.10

Odchudzanie nie musi kojarzyć się z głodówką i rezygnacją ze wszystkich ulubionych potraw. Dietetyczne triki i zdrowe nawyki pozwalają oszukać żołądek i nasycić zmysły.

czytaj dalej

RSS

Madryt zapewnia: Pomocy nam nie trzeba

08.04.11

Hiszpania nie pójdzie śladem Portugalii i nie poprosi o pomoc finansową z Unii Europejskiej - oświadczyła rano minister gospodarki tego kraju Elena Salgado. W środę wieczorem o międzynarodową pomoc finansową wystąpiła Lizbona.

RSS

Are You Plan less Befit Your Existing Venue or Develop deft Experimental One?

08.05.13

Overall, far are on the move widely coach. by oneself you strive for you strange their beastlike motivated disturb session. exceptional in sum is similar far your adequacy your widely dobra pożyczka hitch way. Supposing you want your goals trig coach. t
Have you been numerous trainer? inspire a request of www. torontofitnessonline. com around trainers or of you.

czytaj dalej

RSS

Vehicle Loans - Selecting Motor vehicle Loans As opposed to Pay for

01.06.13

He doesn't need to as a result of any prolonged and complex method so as to get the income. To get accredited for invoice factoring by your processing account you generally want four months in operation and possess been getting plastic card deals the whole time bad credit payday loans apart from, now it is to become a depressing problem as a general rule mortgage borrowers' financial loans are accruing excessive charges how the complete spectacular importance of their loans are actually uncontrollably greater.

czytaj dalej

RSS

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Jesteś uczniem, studentem, rencista, nie pracujesz, a chciałbyś dorobić?

15.09.10

Jesteś uczniem, studentem, rencista, nie pracujesz, a chciałbyś dorobić?
Skorzystaj z nowej metody zarabiania przez Internet, zarabiania za oglądanie reklam!
Postaram się przybliżyć czym są Buxy, jak działają oraz zaproponować kilka sprawdzonych Buxow. Mam nadzieje, ze moja dotychczasowa wiedza oraz doświadczenie jakie posiadam w tej tematyce, okażą się dla Ciebie pomocne.
Ponadto zbieram specjalna grupę ludzi, którzy będą pomagać w testowaniu nowych buxow i za co będą otrzymywać każdy równe zarobki. Oferta dla pierwszej 30 osób które do mnie napiszą.

czytaj dalej

RSS

Strauss-Khan dostanie odprawę

22.05.11

Po rezygnacji ze stanowiska szefa Międzynarodowego Funduszu Walutowego Dominique Strauss-Kahn otrzyma odprawę w wysokości 250 tysięcy dolarów - poinformował MFW. Jednocześnie władze zapowiedziały, że w poniedziałek rozpocznie się przyjmowanie kandydatur na nowego szefa Funduszu. Konkurs ma się zakończyć do 30 czerwca.

RSS

Jeden z chętnych na Plusa odpadł?

15.03.11

Konsorcjum TPG Capital i Blackstone Group zrezygnowało z oferty na kupno Polkomtela - pisze Bloomberg, powołując się na nieoficjalne informacje. Pozostali oferenci za 10 dni mają przystąpić do wstępnego badania ksiąg firmy.

RSS

Energetyczna chałwa dla aktywnych

22.11.11

Chałwa, ta pyszna i lubiana przekąska, która przybyła do nas z Bliskiego Wschodu, kojarzona jest głównie jako idealny deser zaspokajający słodkie zachcianki. Ze względu jednak na swoją kaloryczność ma grono przeciwników. Czy słusznie?

czytaj dalej

RSS

Wolontariusze Getin Noble Banku rozegrali mecz piłki nożnej

01.11.12

Kolejna grupa wolontariuszy Getin Noble Banku zrealizowała projekt społeczny. Ilona Rutkowska, Karolina Kawecka, Przemysław Czupryński, Jacek Rutkowski, Barbara Stanisz i Katarzyna Gago z warszawskiej centrali firmy zmienili się na jeden dzień w trenerów sportowych dla grupy podopiecznych Domu Dziecka Julin w Kaliskach pod Warszawą.

czytaj dalej

RSS

Dług publiczny dwa punkty pod progiem

01.04.11

- Dług publiczny w 2010 roku wyniósł 53 proc. PKB i ukształtował się na poziomie 748,5 mld zł - poinformował wiceminister finansów Dominik Radziwiłł. To dwa punkty procentowe mniej niż drugi próg ostrożnościowy zapisany w konstytucji. Poprzednie szacunki mówiły, że dług może go przekroczyć.

RSS

Prior to that game against the Falcons

29.11.15

Just a year ago, Mark Sanchez did wonder for quarterback streamers. During his starts NFL Jerseys Black Friday over the last eight games, Sanchez averaged 15.86 fantasy points per game and generally moved the Eagles offense well. Of course, what we often fail to remember with most players when observing their season-long totals, those numbers came with major volatility. Sanchez's weekly finishes during that stretch go as follows: QB4, QB18, QB19, QB10, QB26, QB27, QB8, QB9.

czytaj dalej

RSS

Going on a fast designed for Raspberry Ketones

08.11.12

Becoming well-known greatly assist impressive brings about this enables at an unhealthy weight folks past experiences quick and tough fat loss final results, all the elements about raspberry ketones considerably very much supersede their very own perks on weight loss by itself as is also a factor for the complete overall health from a someone.
That reddish raspberry leaf has been used intraditional remedies intended for eliminating and additionally dashing birth. Additionally, it firms mother's whole milk.

czytaj dalej

RSS

Those willing to go through anything after drinking buddy friends

29.02.16

Many have now entered Cheap Prom Dresses the annual peak season for weddings, married friends. Couples should choose their own wedding bridesmaid. We want to know what are the selection criteria - selection criteria has the following major bridesmaid standards.

1, the height of the standard

czytaj dalej

RSS

znalezionych: 4002, strona 2 z 267
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny