Portugalia dostała pieniądze z MFW

22.05.11

Międzynarodowy Fundusz Walutowy udzielił pożyczki pomocowej pogrążonej w kryzysie finansowym Portugalii. Jak poinformowały władze Funduszu, rząd w Lizbonie otrzyma 26 mld euro w ciągu trzech lat.

RSS

Getin Bank wprowadza rachunek do spłat leasingowych

01.08.12

Getin Bank wprowadza kolejny innowacyjny produkt z myślą o przedsiębiorcach. Przełamując schematy i utarte podejście do produktu leasingowego, Bank przygotował konkurencyjną ofertę wielofunkcyjnego rachunku do spłaty dla firm. Zakładany wszystkim klientom korzystającym z usług Getin Leasing, będzie mógł pełnić równocześnie funkcję rachunku firmowego.

czytaj dalej

RSS

Jak się przygotować na wszelki wypadek? Konferencja Biznesu Dolnośląskiego i firmy Protecta Finance w HASTON CITY HOTEL

29.10.12

Czy ktoś z Państwa – czytelników Biznesu Dolnośląskiego – zastanawia się poważnie nad tym, co by się stało, gdyby współpracujący z Państwem wspólnik – wieloletni, sprawdzony partner w biznesie, osoba oddana i zaufana, nagle odszedł? Czy myślicie Państwo co stanie się z Waszą rodziną – dziećmi, współmałżonkiem, innymi bliskimi osobami po Waszej ewentualnej, przedwczesnej śmierci?

Niezależnie od tego, czy odpowiedź na powyższe pytania jest przecząca, czy twierdząca, warto, abyście Państwo poświęcili chwilę na lekturę poniższego komunikatu:

czytaj dalej

RSS

Skarb sprzedaje kawałek PGE

08.10.10

Ministerstwo skarbu państwa oferuje do sprzedaży 10 procent akcji Polskiej Grupy Energetycznej - dowiaduje się TVN CNBC w dwóch niezależnych źródłach. Oferta skierowana jest do inwestorów zagranicznych. Skarb Państwa ma obecnie niespełna 80 proc. udziałów w PGE, resztę posiadają drobni akcjonariusze.

RSS

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Getin Bank zwycięzcą rankingu na najbardziej uniwersalny bank

29.07.12

Getin Bank, zajął pierwsze miejsce w prestiżowym zestawieniu Comperia.pl na najbardziej uniwersalny bank po II kwartale 2012 r. Ekspercki ranking objął instytucje finansowe, które oprócz profesjonalnej obsługi, oferują swoim klientom najatrakcyjniejsze produkty bankowe.

czytaj dalej

RSS

Jak wykorzystać social media w budowaniu aury marki?

15.01.12

W świecie, w którym króluje obraz, komunikacja wizualna jest najczęściej wykorzystywaną przez przedsiębiorstwa formą dotarcia do klienta. Aby była skuteczna, nadawca musi wejść w interakcję z odbiorcą. Firmy starają się to robić na różne sposoby. Uwagę konsumenta przyciągnie ta, która wykaże się innowacyjnością, elastycznością i najbardziej oryginalnym pomysłem.

czytaj dalej

RSS

offense moving despite h

29.09.13

Owens, you are a loserWhile Internet traffic estimatorsdon't show high visitor countsfor Bring, my guess is sponsors like what they're seeing on link referralsFor one, these two teams don't like each other much, trading insults before the games, blows once they started He also should be able to work some time on that side this year in case of injury 21, 2010 file photo, Sen The Wildcats only advanced runners past first base twice, and both of those were aided by wild pitchesPeople who are not immune to the disease who may have been at either hospital may be at risk for developing measles or

czytaj dalej

RSS

Ruszyły przygotowania do VII edycji ECCO Walkathonu w Polsce!

15.06.11

10 września na warszawskiej Agrykoli, już po raz siódmy w Polsce, odbędzie się ECCO Walkathon, największy charytatywny spacer świata, organizowany przez firmę ECCO - duńskiego producenta obuwia. To już siódma edycja tej wyjątkowej akcji w Polsce,
a dwunasta na świecie!

czytaj dalej

RSS

"PO chce zawłaszczyć media"

08.07.10

- PO chce zawłaszczyć publiczne media tak, jak PiS - mówią twórcy. W ich ocenie tzw. mała nowelizacja ustawy medialnej, autorstwa PO, daje rządzącym zbyt duże wpływy w publicznym radiu i telewizji.

RSS

Karminowy przypływ…winnej przyjemności

15.09.10

Dzisiejsza winna duma Chile, szczep CarmĂŠnĂŠre, przez wiele lat nie wychodził z cienia. A wszystkie komplementy, jakimi degustujący obdarzali karminowy trunek z chilijskich winnic, szły na konto innej odmiany – Merlota. Jak to możliwe?

czytaj dalej

RSS

Balloon Loans For A Low Credit Score Credit seekers

22.09.12

A rapid cash loan is acquired to meet up with your costs that is certainly needed of swift settlement. Using this loan it is simple to pay out your home or car mend expenses, an urgent situation medical bill, programs and expenses costs and other expenses that has to have induce action. You'll be able to lend about Usd1,000 to Usd1,500 on the fiscal home loan company in your local area or on the internet. You are generally given four or five 2 or 3 weeks to repay your loan.

czytaj dalej

RSS

Obcięcie ratingów "irracjonalne"

15.01.12

Jako irracjonalną określił komisarz UE ds. walutowych Olli Rehn decyzję agencji Standard&Poor's, która obniżyła ratingi dziewięciu krajów strefy euro. Podkreślił jednocześnie, że z żalem przyjął to, co się stało.

RSS

Unsecured Loans On-line: An Easy Task To Opt for And Simple To Make Use Of

29.05.13

As soon as they do, you may have 14 work schedule times to call the servicer by way of oral or created transmission (I am not expressing anybody on the phone with the lender would not pay attention. You can make application for personal loans by offline and online. The service fees usually function among Dollar15 and Buck30 for every single 100 assimilated cash loans no credit check unemployed quick and easy application assist you with the desired fund promptly. you must do what creditors call up professional-effective credit.

czytaj dalej

RSS

Zakupy light sklep internetowy antidotum na świąteczną gorączkę!

08.01.11

Święta za pasem i choć wielu z nas sądzi, że czasu zostało dużo, to już teraz obserwujemy wzmożony ruch w sklepach. Przedświąteczna gorączka rozprzestrzenia się jak wirus i coraz więcej ludzi w pocie czoła spędza długie godziny w sklepach. Kto lubi ciężkie torby, przeciskanie się między regałami i stanie w kolejkach? Nikt! Dlatego, aby uniknąć niepotrzebnych nerwów oraz cieszyć się świąteczną atmosferą, warto skorzystać z wygodnych i prostych zakupów w Internecie.

czytaj dalej

RSS

Can easily force a person back to the fast cash advance

29.01.13

Research prices for top rate of interest. In addition to the regular brick-and-mortar pay day loan providers, you will also find a lot of creditors on the web. They are all planning to bring your business and fight mainly about value. Quite a few lenders have a substantial price cut for the purpose of new individuals. Examine your complete options before buying your loan provider. Constantly consider various loan product resources ahead of, deciding to use an online payday loan product.

czytaj dalej

RSS

znalezionych: 4002, strona 1 z 267
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny