Blokada A2 na Euro? "Daliśmy sobie czas do środy"

22.05.12

Rozmowy podwykonawców budującej autostradę A2 firmy DSS z ministrem transportu Sławomirem Nowakiem zostały odłożone do środy - poinformował jeden z przedsiębiorców Paweł Winnicki. Dodał, że podwykonawcy wstrzymali też do środy decyzję o ewentualnych protestach podczas Euro 2012.

RSS

Getin Bank zachęca Klientów do przeprowadzenia castingu na najbardziej atrakcyjną lokatę, organizując wybory na „najlepszego Pio

22.09.12

Getin Bank inspiruje Klientów do poszukiwania najbardziej efektywnych sposobów na oszczędzanie, wprowadzając wyjątkowo korzystną lokatę z oprocentowaniem 6,6%. Motywem przewodnim komunikacji towarzyszącej produktowi jest casting - na najbardziej atrakcyjną lokatę, a w reklamie - na „najlepszego Piotra Fronczewskiego”. Nowej ofercie towarzyszyć będzie kampania telewizyjna prowadzona przez bank do końca września. Spot reklamowy przygotowała agencja kreatywna Bardzo. Media zaplanował i kupił dom mediowy Media Vest, w działania PR zaangażowana jest agencja Rc2.

czytaj dalej

RSS

Śpioszki wkrótce podrożeją

01.12.10

Ministerstwo Finansów zamierza podwyższyć od 1 stycznia 2011 roku VAT na ubranka dla niemowląt i obuwie dla dzieci. Rozwiązanie takie przewiduje opublikowany we wtorek przez resort finansów projekt nowelizacji ustawy o VAT.

RSS

Escoge cierto ranking fuerte en la actualidad los destacadas juegos tambiĂŠn brincar gratis

01.04.13

Si desea las padres, existen hoy en dia juegos en cadena serĂĄ capaz ocurrir unas dificultad autĂŠntico. Sus hijos seguramente desean articular encontramos en los tiempos que corren los Ăşltimos y a veces altos juegos en comparación a sus amigos se hallan dialogando, en cierto modo su persona desea tener cierto irrefutable verificación acerca de distancia en comparación a experimentan. La solución se halla indivisible: ocasionar ligeramente relativo a juegos multijugador que tienen tus familia!

czytaj dalej

RSS

Box sponsorowany

Przewozy międzynarodowe - busy do Holandii Szczecin i Niemiec. Potrzebujesz bezpiecznego transportu busami do Holandii lub Niemiec? Nasza firma specjalizuje się w przewozach pasażerów nowoczesnymi busami do tych właśnie krajów. Posiadamy nowoczesne, w pełni sprawne technicznie busy Słupsk, którymi świadczymy nasze usługi. Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi oraz atrakcyjne ceny. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na przejazdy na terenie Niemiec i Holandii. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i bezpieczny transport bez względu na warunki pogodowe. Zatrudniamy wyłącznie kierowców posiadających odpowiednie kompetencje zawodowe i doświadczenie. Jednocześnie są to osoby sympatyczne i kontaktowe, dzięki którym podróż upływa w przyjemnej atmosferze. Busy Słupsk są w idealnym stanie technicznym i zapewniają podróżnym maksymalny komfort. Godziny wyjazdów oraz dokładne trasy ustalane są na podstawie zapotrzebowania naszych klientów. Z naszej oferty korzystają zarówno osoby prywatne, jak i firmy czy instytucje, np. szkoły. Organizujemy przewozy do pracy oraz w celach turystycznych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. busy Słupsk to rozwiązanie dla każdego.

Box sponsorowany

wózki widłowe - Istnieje wiele atrybutów jakie opisują wózki widłowe magazynowe. Specyfikacje produktów najczęściej określa: udźwig, wysokość podnoszenia, rodzaj paliwa (najczęściej jest to diesel bądź benzyna-gaz) oraz dodatkowe funkcje. W Polsce można znaleźć wielu dostawców i producentów wózków widłowych magazynowych specjalizujących się w różnych typach podnośników oraz firm oferujących na sprzedaż wózki widłowe zarówno nowe jak i używane. Dodatkowo firmy te zajmują się nierzadko dystrybucją szerokiego asortymentu części tj.: widły, ogumienie oraz pozycjonery, chwytaki, przesuwy, osłony operatora, daszki, kabiny i obrotnice.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania jest jej doskonała trwałość oraz jakość.

Box sponsorowany

Wymarzona kuchnia. Masz dość topornych, zagracających miejsce kuchennych mebli? Nie lubisz standardowego wyglądu kuchennych sprzętów? Tego całego plastiku? Obłych kształtów? Marzy ci się kuchnia, w której będzie naprawdę dużo miejsca? Kuchnia i meble kuchenne oraz zabudowy z charakterem? Chcesz mieć komfort pracy za każdym razem, gdy coś gotujesz? Jest rozwiązanie. Jeśli interesuje cię wszystko, co wymieniliśmy, to, czego potrzebujesz, to meble kuchenne do zabudowy, bez dwóch zdań. Co najważniejsze, pozwalają schować w sobie sprzęty, których nie chcesz, z różnych powodów, widzieć. Nie dość, że jest to estetyczne rozwiązanie, to na dodatek, kiedy dobrze to rozwiążesz, meble kuchenne Słupsk do zabudowy potrafią być oszczędnością miejsca. Nie wszyscy mają w końcu metraż kuchni jak w amerykańskich programach kulinarnych. Aby wybrać meble kuchenne do zabudowy, najbardziej optymalne do naszych potrzeb, warto rozeznać się w kilku miejscach przed ich wyborem. Na szczęście żyjemy w czasach internetu, co pozwala skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć to, czego chcemy w kilka chwil, np. szukając w Słupsku, jedną z fraz jest meble kuchenne Słupsk, gdzie w wynikach możemy przebierać i wybierać, szukając producenta mebli kuchennych wg naszego gustu i naszej kieszeni.

Box sponsorowany

akwarium typy. Akwarium to specjalnie skonstruowany sztuczny pojemnik, mający na celu podtrzymywanie zgodności naturalnej i umożliwienie egzystencji organizmom wodnym, które rozwijają się w okolicznościach słodkowodnych albo słonowodnych. Głównie akwarium stosuje się jednak dla aranżacji pomieszczenia lub do korzystania przez wielbicieli ryb i odrębnych istot wodnych, które mają możliwość w nim egzystować. Będąc właścicielem akwarium trzeba zwrócić uwagę na jego elementy wewnętrzne, czyli istoty, jedzenie dla nich, elementy wyposażenia zbiornika i różnorodne uzupełnienia, które ułatwiają np. usuwanie zanieczyszczeń. Akwaria, któreefektownie ozdobimy z pewnością będą służyły pomieszczeniu, w którym zostały usytuowane. Rybki to tak naprawdę zwierzątka domowe, których na nieszczęście nie da się dotykać, ani spędzić z nimi czau podobnie jak. Jednakżde z tej opcji wynika wiele pozytywów, więc jeśli zależy nam na standardzie własnego pokoju, zastanówmy się, czy szklany akwen nie byłby dla tego pomieszczenia idealną propozycją. Akwaria rozróżniać można przede wszystkim na 3 rodzaje, ze względu na ich zastosowanie. Akwarium domowe to takie, które możemy nabyć i które uatrakcyjnia pokój. Mogą być tutaj trzymane ryby słodkowodne i słonowodne, a od nas zależy jakie jedzenie i elementy uzupełniające w zbiorniku ulokujemy. Akwaria badawcze są odpowiednio przystosowane do celów naukowych i raczej nas nie zainteresują. Ostatnim rodzajem są publiczne, prezentowane wszystkim chętnym, które mogą zachęcić odwiedzających do obejrzenia np. nietypowych i niespotykanych organizmów wodnych. Akwarium pogrupować można również ze względu na jego budowę. Większa ich część wykonana została ze szkła, jednakże istnieją również takie metalowe, aluminiowe lub z tworzywa sztucznego. Najbardziej istotne, żeby któraś ścianka była przeźroczysta, byśmy mogli oglądać co ma miejsce w zbiorniku i czy rybki nie pływają na powierzchni.

Box sponsorowany

Sala na wesele Słupsk. Zdarzają się nam wesela na które przyjeżdża wielu gości z dalszej okolicy. Często musimy zorganizować nocleg dla tych gości. W takiej sytuacji idealnym miejscem na organizację wesela, jako imprezy okolicznościowej która musi wykorzystać salę na wesele w Słupsku, czy okolicy, może być hotel, lub inne miejsce z miejscami noclegowymi. Da to możliwość noclegi dla gości z dalszej okolicy bez potrzeby martwienia się o dowóz na miejsce noclegu. Jest to bardzo komfortowe zarówno dla osób organizujących wesele jak też dla gości i po zabawie na sali na wesele, czy inaczej mówiąc sali weselnej, kładą się oni spać, zresztą też od razu wykorzystujemy salę na wesele Słupsk, jako miejsce poprawin bo i tak z wesela wszystko zostaje .... Coraz częściej zdarzają się wesela na w których biorą udział goście z różnych miejsc Polski. W niektórych przypadkach może to dostarczać kłopotów ze względu na potrzebę komfortowego noclegu. Jeśli jednak zorganizujemy wesele w hotelu, czy sali na wesele Słupsk z dodatkowymi miejscami do spania, ten problem mamy z głowy. Jest to bardzo komfortowe wyjście dla wszystkich. Każdy może zadbać o siebie nie robiąc przy okazji problemu innym. Problem który w innych okolicznościach mógł by być kłopotliwy z powodu wynajmowania i rezerwacji noclegów, a także kwestii dojazdu z miejsca noclegu i powrotu w nocy, w tej sytuacji najzwyczajniej znika, kto jest zmęczony kładzie się spać, czy odpocząć. Jest to dość oczywiste wyjście jednak często spotykałem się z innym rozwiązaniem tej sytuacji i różnymi problemami z tego powodu. Oczywiste jest że w różnych miejscach kwestia wyboru miejsca będzie indywidualna. Jeśli jednak ktoś planuje wesele w Słupsku to zachęcam do sprawdzenia oferty sali na wesele Słupsk - Pod brzozą.

Google wycofa się z Chin

15.03.10

Na 99 procent firma Google wycofa się z Chin i zamknie dla tamtejszych użytkowników swoją wyszukiwarkę, po tym jak negocjacje z Pekinem w sprawie cenzury w internecie nie przyniosły żadnych rezultatów - poinformował brytyjski dziennik "Financial Times".

RSS

USA utrzymają swój cenny rating AAA

01.08.11

Agencja ratingowa Moody's najprawdopodobniej utrzyma dotychczasową, najwyższą ocenę USA (AAA) nawet, jeśli przed drugim sierpnia nie rozstrzygnie się spór o pułap zadłużenia. Potwierdzeniu noty będzie zapewne towarzyszyła negatywna perspektywa ratingowa.

RSS

Mniej tanich linii, ale nie tanich biletów

22.09.11

Rynek lotniczy czeka rewolucja. Lukę po niskokosztowych przewoźnikach wypełniają biura podróży, które oferują tańsze bilety niż tradycyjne linie - pisze "Dziennik Gazeta Prawna".

RSS

MANDO Corporation Poland zainwestuje

01.08.11

Koreańska firma MANDO Corporation Poland Sp. z o.o. wybuduje zakład, w którym będzie produkować części i akcesoria samochodowe, między innymi układy hamulcowe, systemy kontroli trakcji i amortyzatory. Zakład powstanie na 13-hektarowej działce na terenie wałbrzyskiej podstrefy ekonomicznej.

czytaj dalej

RSS

Bad Credit Payday Loans Faxless

15.09.12

Payday Cash Loan - Generally At The Support

czytaj dalej

RSS

Irlandia mówi TAK

22.11.10

Rząd Irlandii zgodził się przyjąć pakiet finansowy od Unii Europejskiej i MFW. Minister finansów Brian Lenihan powiedział w parlamencie, że "pakiet byłby bardzo pożądany". Szczegóły mogą być jednak znane dopiero za kilka dni.

RSS

10 procent rynku to nielegalny alkohol

08.09.11

Szara strefa w handlu alkoholem to ponad 10 proc. rynku napojów spirytusowych - oceniają przedstawiciele branży. Przestępcy kupują spirytus przemysłowy bez akcyzy, odkażają go i przeznaczają na sprzedaż w formie spożywczej. Można na tym zarobić nawet czterokrotnie.

RSS

Żywność zdrożeje, ale tylko trochę

22.02.11

Ceny żywności w 2011 roku nie powinny wzrosnąć więcej niż o 5 proc. - zapowiedział minister rolnictwa Marek Sawicki. Prognozy analityków, którzy mówią o większym wzroście nazwał "straszeniem".

RSS

CliniCity - pierwsza na świecie charytatywna gra na Facebooku

01.03.11

Fundacja ,,Na Ratunek Dzieciom z chorobą nowotworowąâ€ której celem jest zebranie funduszy na budowę kliniki „Przylądek Nadziei”, po pierwszym w Polsce projekcie budowania ,,Wirtualnej Kliniki” wprowadza kolejną nowatorską akcję w Internecie. CliniCity to pierwsza na świecie gra łącząca charytatywność z zabawą opartą o największy serwis społecznościowy - Facebook.

czytaj dalej

RSS

Uwaga Sekta!

29.06.10

Słowo „sekta” w naszym kraju wywołuje dreszcz na plecach. Oczywiście zagrożenia działalnością sekt i skrajnych grup religijnych nie należy lekceważyć. Coraz częściej jednak zdarza się, że określenie to jest nadużywane i nadinterpretowane. Głównie zaobserwować można to zjawisko w stosunku do hermetycznych grup społecznych, o podobnych poglądach politycznych.

Co jednak, gdy takiego określenia używa się jako broni przed innym sposobem myślenia?

czytaj dalej

RSS

Modne szarości

01.11.12

W aranżacji wnętrz tak jak i w odzieży zmieniają się trendy. Zmiany wzornicze najszybciej widoczne są w kolekcjach dywanów, które najczęściej dzięki charakterystycznej kolorystyce lub designie odmieniają charakter wnętrza.

W obecnym sezonie jesień-zima projektanci wnętrz stawiają na szarość we wielu odcieniach.

czytaj dalej

RSS

znalezionych: 4002, strona 1 z 267
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny